Pieteikums 36 stundu pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmai "Nemateriālā kultūras mantojuma pārmantošanas skola""
Lai pieteiktos programmai, lūdzu, aizpildiet pieteikuma anketu*.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs aicina tautas deju kolektīvu vadītājus, repetitorus un folkloras kopu vadītājus iepazīt un pielabināt ne tikai deju, bet arī bagātināt savas zināšanas mūsu tautas folkloras krātuvē un pilnveidot savu personību 36 stundu kursu programmā "Nemateriālā kultūras mantojuma pārmantošanas skola".

Kursi notiks no 18. līdz 21. oktobrim gan tiešsaistē, gan klātienē Bērnu un jauniešu centra "Rīgas Skolēnu pils" telpās, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskos nosacījumus.
Vēršam uzmanību, ka visiem kursu dalībniekiem 18. un 19. oktobrī kursu  norise attālināti, savukārt 20. un 21. oktobrī ir iespēja pieteikties uz ierobežota skaita klātienes dalību.

Savās zināšanās un pieredzē ar mums dalīsies:
- Māra Mellēna, VISC interešu izglītības departamenta projektu koordinatore, NKM programmas “Pulkā eimu, pulkā teku” mākslinieciskā vadītāja,
- Una Smilgaine, Latviešu folkloras krātuves pētniece, 
- Reinis Druvietis, pašizaugsmes treneris, Jeremy Akademy vadītājs. UNESSCO Latvia Kultūras programmas direktors, 
- Dace Smirnova,  etnokompānijas “Zeidi” vadītāja, NKM programmas “Pulkā eimu, pulkā teku” tradicionālās dejas eksperte, 
- Madlēna Bratkus, Jelgavas Bērnu un jauniešu centra “Junda ”deju kolektīva “Jundari” vadītāja, Jelgavas un Ozolnieku novadu tautas deju kolektīvu virsvadītāja, 
- Indra Filipsone, Horeogrāfe, Deju svētku virsvadītāja, XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Goda virsvadītāja.

"Deja ir veids, kā tuvoties neaizsniedzamajam, to pielabināt un iepzīt." /M.Mellēna/
Profesionālās kompetences pilnveides programmu organizē Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs

* Šajā pieteikuma anketā minēto personas datu apstrāde notiek tikai, lai nodrošinātu komunikāciju ar dalībniekiem un semināra norisi, kā arī lai sagatavotu apliecību par programmas apguvi. Aizpildot pieteikuma anketu, Jūs piekrītat norādīto personas datu apstrādei atbilstoši mērķim.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vēlos piedalīties: *
Vārds, uzvārds *
Izglītības iestāde *
Interešu izglītības pulciņš/ amats *
Jūsu e-pasts *
Jūsu kontakttālrunis *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of RIIMC. Report Abuse