Виявлення зацікавленості у отриманні фінансування проєктів від Бізнес Мережі Сільських Жінки і ООН Жінки
В рамках продовження Проєкту «Просування гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок в рамках реформи децентралізації в Україні», який спрямований на розширення прав та можливостей сільських жінок та виконується ООН Жінки у партнерстві з Громадською спілкою «Бізнес мережа сільських жінок» за фінансової підтримки Уряду Канади, просимо всіх зацікавлених у фінансуванні (до 100 тис.) заповнити цю анкету якнайшвидше, форма працюватиме до 13.05.2022.
Після заповнення анкет (приблизно протягом тижня) з Вами зв'яжуться наші координаторки і зорієнтують щодо подальшого процесу, зокрема допоможуть зробити заявку.

Фінансування орієнтоване на гуманітарні та соціальні ініціативи, що допомагають жінкам громади та їхнім сім'ям. Основна увага буде приділятися проєктам з цільових громад проєкту (Торчиньска, Луцька, Велимченська, Недобоївська, Вижницька, Новоселицька, Березівська, Степанівська, Краснопільська), але можливе фінансування і для жіночих ініціатив з інших громад.

Прикладами таких ініціатив можуть бути ресурсні центри для переміщених осіб, осіб з інвалідністю, жінок Рома, організація надання послуг, випічки хліба або виготовлення іншої продукції, переробки с-г продукції, створення нових робочих місць, платформи та майданчики для взаємної підтримки жінок тощо.
Навіть якщо сутність Вашої ініціативи не входить у вищеописані приклади, просимо також заповнити анкету, оскільки розширення кола тем фінансування є можливим.

Просимо розраховувати на період очікування у 2-3 місяці до моменту отримання фінансування.

До уваги громад з окупованих територій! Просимо також робити заявки, якщо це зараз для вас є безпечним. Можливо, будуть можливості до фінансування у інших проєктах або трохи пізніше.

Уточнюючі запитання можна поставити, написавши лист на net2women@gmai.com 
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Ім'я та Прізвище *
Контакний номер мобільного телефону *
Назва Вашої громади *
Назва Вашого міста, села, або селища *
Опишіть, будь ласка, сутність Вашої ідеї (ініціативи, проєкту) двома-трьома реченнями. *
Яка сума коштів Вам потрібна? *
Що будете купувати або які послуги плануєте оплачувати? *
У Вас є зареєстрована громадська організація, кооператив, благодійний фонд тощо? *
Ваш коментар
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy