Praktyczne wykorzystanie RODO przez Pośrednika
Data: 07.05.2018,
godz. 9.30-16.00
Miejsce: hotel Hilton Garden Inn Kraków, ul. Marii Konopnickiej 33
Szkolenie poprowadzi: mgr Rafał Szczeponek

Prawnik, pośrednik w obrocie nieruchomościami, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Od 2006 roku prowadzi własne biuro nieruchomości w Katowicach. W ramach projektu Szkola.Nieruchomosc.Pl wykłada na kursach licencyjnych, prowadzi wewnętrzne szkolenia dla biur nieruchomości . Nagrodzony brązowym medalem „Pro Aequo Et Bono” za szczególne zasługi dla polskiego rynku nieruchomości. Uczestnik prac legislacyjnych nad ustawami regulującymi rynek nieruchomości. Słuchacz studiów podyplomowych „Ochrona danych osobowych w administracji i biznesie – Inspektor ochrony danych” w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej , członek Stowarzyszenia Inspektorów Ochrony Danych Osobowych. Publikuje w branżowych wydawnictwach. Miłośnik dobrego kina i muzyki rockowej.

Koszt szkolenia:
- Pośrednicy stowarzyszeni w MSPON: bezpłatnie
- Pozostali uczestnicy: 150 zł

Członkowie MSPON, którzy nie będą mogli wziąć udziału, mogą zapisać na szkolenie osobę na zastępstwo, której uczestnictwo również jest bezpłatne. Prosimy o adnotacje o takiej osobie w polu "komentarz".

Wpłaty należy dokonywać na numer konta MSPON, tj.
BNP BGŻ PARIBAS Bank Polska S.A. 23 1600 1039 0002 0031 4933 2001
Małopolskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami
ul. Lea 114 pok. 230, 30-133 Kraków

Prosimy o podanie danych swojej firmy wraz z numerem NIP, lub danych prywatnych z adresem, ponieważ jesteśmy zobowiązani do wystawienia faktury na każdą wpłatę za szkolenie wpływającą na nasze konto.

Przez wypełnienie i przesłanie do MSPON niniejszego formularza zgłoszeniowego powstaje obowiązek dokonania zapłaty. W przypadku rezygnacji, dokonana wpłata nie podlega zwrotowi.

Więcej informacji na: http://mspon.pl/wp/?p=9488

Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Nr licencji Pośrednika
Your answer
Nr licencji Zarządcy
Your answer
Jestem członkiem Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami *
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Małopolskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w związku z wprowadzoną procedurą. Wiem ze udostępnianie danych ma charakter dobrowolny, oraz oświadczam, że znam swoje prawa (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz.883 ). *
Komentarz, osoba na zastępstwo
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms