Triāla apbalvošana 2021
Triāla sezonas apbalvošana 10.oktobrī Rīgas Motormuzejā

2021.gada Latvijas čempionāta sezonas apbalvošana triālā notiks 10.oktobrī, plkts. 12:00 Rīgas Motormuzejā. Apbalvoti tiks laureāti - godalgotie vietu ieguvēji (pirmais trijnieks) Latvijas čempionāta, Latvijas Amatieru čempionāta, Latvijas Junioru čempionāta, Latvijas Bērnu čempionāta un Latvijas Klubu čempionāta kopvērtējuma ieskaitēs (skatīt zemāk laureātus).

Pasākuma apmeklētājiem tiks dota iespēja gida pavadībā iepazīt muzeja seno spēkratu stāstus, ekspozīciju un aktuālās izstādes, pievēršot uzmanību būtiskākajām Latvijas un pasaules autobūves pērlēm. Ekskursijā ne tikai būs iespēja iepazīties ar muzeja unikālajiem spēkratiem, bet arī ar dažādām multimediju aktivitātēm.

Pasākuma dienas kārtība:
Ierašanās no 11:30
Sākums 12:00
Cienasts ap 13:00
Ekskursija Rīgas Motormuzejā ar gidu 13:30 – 15:00

Pieteikšanās visiem obligāta līdz 7.novembrim (ieskaitot) pie savas kluba vadītāja.
Aicināti piedalīties visi laureāti un to pavadošās personas.
 
Dalības maksa pasākumā: 30 eur pieaugušajiem un junioriem (no 12 gadu vecuma); 15 eur bērniem 7 līdz 12 gadu vecumam. Bērniem līdz 6 gadu vecumam bezmaksas.  Dalības maksa jāmaksā sava kluba vadītājam, kas tālāk norēķināsies ar LaMSF par pasākuma organizēšanas izdevumiem. Pasākuma organizators LaMSF Triāla komisija.

COVID noteikumi, kas jāievēro visiem apmeklētājiem.

Šis būs “Dzeltenais” – daļēji drošais – līmeņa pasākums vakcinētajiem, pārslimojušajiem, vai testētajiem ar sertifikātu. Bērniem līdz 12 gadu vecumam nav nepieciešams sertifikāts.

Dzeltenais – daļēji drošais – līmenis paredz iespēju rīkot publiskus pasākumus, kuros piedalās ne tikai personas, kuras ir ieguvušas imunitāti pret Covid-19, vakcinējoties vai izslimojot šo slimību, bet arī tie, kuri:
pēdējo 48 stundu laikā ir veikuši Covid-19 testu, nosakot SARS-CoV-2 vīrusa RNS, un tas ir negatīvs;
pēdējo 6 stundu laikā ir veikuši Covid-19 ātro antigēna testu un tas ir negatīvs.

Veiktā testa rezultātu reģistrē digitālajā Covid-19 sertifikātā, kas var tikt prasīts uzrādot pie ieejas pasākumā.

Daļēji drošā līmeņa pasākumus kopā ar vecākiem var apmeklēt arī bērni līdz 12 gadu vecuma sasniegšanai, kas nav vakcinēti vai pārslimojuši Covid-19. Bērniem līdz 12 gadu sasniegšanai pirms pasākuma nav jāveic tests.

Visas personas, kas atrodas pasākuma vietā, lieto mutes un deguna aizsegus. Bērniem līdz 7 gadu vecumam mutes un deguna aizsegs nav jālieto.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, uzvārds / Name, surname *
Kontaktinformācija (mobilais telefona numurs un e-pasts) / Your mobile number and e-mail address *
Kluba nosaukums/ Club *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy