Podněty k on-line životu sboru ČCE Strašnice
Milé sestry, milí bratři,
všichni už jsme asi přijali to, že s námi virus bude ještě mnohem déle, než jsme původně mysleli. Tato situace zasahuje do života celého sboru i do prožívání víry každého z nás. Blíží se rok od vypuknutí pandemie a my bychom se rádi ohlédli za tímto obdobím a s vaší pomocí vyhodnotili, co by sbor ještě mohl udělat, aby nabídka opravdu odpovídala poptávce. Aby každý z nás i v tomto čase mohl prožít společenství s bratry, sestrami a Tím, který nás všechny přesahuje.
Dotazník je zhruba na 5-10 minut. Je zcela anonymní, nicméně na konci mohou zájemci uvést svou e-mailovou adresu, v návaznosti na jednu z otázek.
V průběhu minulého roku jsme hledali cesty, jak uprostřed pandemie udržet v co největší míře sbor v chodu. Vyberte z následujících aktivit všechny, kterých jste se účastnil/a: *
Required
Účastníte se výše zaškrtnutého pravidelně? *
Co Vám osobně v současné nabídce sboru chybí? (Pište prosím nápady, které byste opravdu uvítal/a, pokud by vešly v platnost.) *
Je něco, co byste pro členy sboru rád/a v této době zorganizoval/a vy osobně? (Může se jednat o akci jen pro určitou konkrétní skupinu.) - Odpověď na tuto otázku je nepovinná.
Je něco dalšího, co byste chtěl/a ještě zmínit?
Pokud byste chtěl/a pomoci s organizací či propagací vlastní akce pro členy sboru, budeme moc rádi za Vaši e-mailovou adresu, abychom se mohli zkontaktovat:
Velké díky!
Sbor vyrůstá na aktivních lidech, kteří do něj vnáší své nápady, schopnosti a úsilí. Moc děkujeme každému, kdo je již nějak dobrovolnicky zapojený! Děkujeme také vám, kteří jste s námi nyní sdíleli své myšlenky a nápady. Myslíme na Vás v modlitbách a přejeme hodně sil, zdraví a naděje do dalších dní, týdnů a měsíců.
S pozdravem
Martin Sabo a Eliška Chlebounová
Zavzpomínejme společně na naši krásnou kruchtu. :)
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy