Dalības reģistrācijas anketa pasākuma VIESIEM
20.10.2023. koncertzālē "Valmiera", Vecpuišu parkā, Leona Paegles ielā 10, Valmierā:
no pl. 9.30 līdz 15.00 notiks DEMO diena jeb VIPs 3. cikla noslēguma pasākums, kā laikā dalībnieki Vērtēšanas komisijai, uzņēmējiem un citiem pasākuma apmeklētājiem prezentēs darba rezultātus - inovatīvus risinājumus uzņēmēju dotiem izaicinājumiem un arī vienu biznesa inovāciju;
no pl. 15.00 līdz 20.00 notiks projekta Noslēguma forums kurā, pēc visu trīs ciklu beigām, svinēsim kopīgā darbā sasniegtos rezultātus,  dalīsimies pieredzē un atmiņās par programmas spilgtākajiem labās prakses piemēriem no uzņēmēju un studējošo vides. Neformālā gaisotnē diskutēsim par biznesu, inovācijām, kā arī studējošo un augstskolas sadarbību ar industriju.

Pasākumu programma ir bagātīga, tāpēc droši varat izvēlēties vai apmeklēt visu vai tikai daļu no piedāvāto norišu klāsta. Visas dienas gaitā būs iespēja vērot pasākumus arī tiešsaistē (vairāk informācijas projekta Facebook lapā https://www.facebook.com/VIPs.inovaciju.programma).

Aicinām reģistrēt dalību pasākumā: ikvienu interesentu, uzņēmējus un organizāciju pārstāvjus - projekta atbalstītājus un sadarbības partnerus, bijušos VIPs dalībniekus un komandu darba vadītājus, izglītības iestāžu pārstāvjus u.c.

* Personas datu apstrāde:
1. Reģistrācijas anketā norādītie personas dati, atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām, tiks apstrādāti pasākuma organizēšanai.
2. Informējam, ka publicitātes nolūkos pasākums tiks fotografēts un/vai filmēts. Foto / videomateriāli var tikt izmantoti pasākuma norises atskata publikācijās sociālajos medijos, digitālajā vidē un drukātajos izdevumos.
3. Piekrītu savu sniegto personas datu uzglabāšanai un apstrādei biedrības “Valmieras Attīstības aģentūra”, vienotais reģistrācijas nr. 40008054745 (turpmāk – Aģentūra). Aģentūras Privātuma politika pieejama: http://developvalmiera.lv/privatuma-atruna/
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jūsu vārds, uzvārds: *
Jūsu mobilā telefona numurs: *
Lūdzu, norādiet, ko Jūs pārstāvat? 
Piemēram: organizāciju vai uzņēmumu, esat bijušais VIPs dalībnieks vai komandas darba vadītājs, izglītības iestādes pārstāvis u.c.. 
*
Paldies par reģistrāciju!
-VIPs komanda
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Valmiera city council. Report Abuse