Rejestracja na konferencję Olimpiady Matematycznej Juniorów
KONFERENCJA ZOSTAJE PRZESUNIĘTA NA ROK SZKOLNY 2019/2020.

------------------------------------

Konferencja Olimpiady Matematycznej Juniorów (OMJ) skierowana jest do nauczycieli matematyki szkół podstawowych. Podczas niej wygłoszonych zostanie wiele wykładów poświęconych sposobom rozwiązywania zadań olimpijskich na poziomie szkoły podstawowej. W bezpośrednim kontakcie z nauczycielami matematyki chcielibyśmy także porozmawiać o przyszłości Olimpiady oraz o oczekiwaniach wobec OMJ po reformie edukacji.

Konferencja rozpocznie się 10 maja 2019 r. (piątek) ok. godz. 14 i potrwa do 12 maja 2019 r. (niedziela) ok. godz. 14.  Miejsce: Ośrodek Badawczo-Konferencyjny IMPAN w Będlewie k/Poznania http://www.palacbedlewo.pl/pl/
Koszt konferencji: 300 zł - obejmuje pełne wyżywienie, dwa noclegi, koszt wynajmu sal oraz poczęstunków między odczytami. Udział w wykładach jest bezpłatny. Uczestnicy konferencji otrzymają także bezpłatne materiały edukacyjne oraz potwierdzenie uczestnictwa.
 
Warunkiem koniecznym udziału w konferencji jest wypełnienie do 20 kwietnia 2019 r. godz. 23:59 poniższego formularza danych kontaktowych. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy!
Komitet Główny Olimpiady Matematycznej Juniorów

----------------------------

Wypełniając formularz zgłoszeniowy składają Państwo poniższe oświadczenie.
Wyrażam zgodę, zgodnie z art 7 ust.2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Radu UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 tzw RODO, na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie na rzecz Edukacji Matematycznej dla potrzeb niezbędnych do organizacji konferencji Olimpiady Matematycznej Juniorów. Informujemy, że dane uczestników konferencji będą przetwarzane jedynie w celu sprawnej organizacji konferencji i w terminie miesiąc po jej  zakończeniu nastąpi ich pełna anonimizacja i dane będą wykorzystywane tylko do celów statystycznych. Na podstawie art.6 ust.1 lit.a RODO ma Pan/Pani prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Submit
Clear form
This form was created inside of Golem Factory. Report Abuse