Zajęcia z angielskiego dla mam z dziećmi
Angielski dla Mam z dziećmi to wspaniała okazja do odświeżenia znajomości języka angielskiego.

Na spotkaniach będziemy rozmawiać na ciekawe tematy i świetnie się bawić grając w gry językowe. A wszystko to w bardzo miłej atmosferze i z korzyścią również dla dzieci. Część zajęć bowiem poświęcona będzie właśnie maluszkom!:)

Zajęcia prowadzi, według własnej autorskiej metody, Aleksandra Strus-Grzelak – absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych, Instytutu Anglistyki UW oraz studiów podyplomowych z tłumaczeń specjalistycznych na Uniwersytecie SWPS. Posiada 13 lat doświadczenia w nauczaniu. Prywatnie mama dwóch cudownych dziewczynek: Ali i Emilki.

Zajęcia odbywają się we wtorki w godzinach 14.30-15.30 w Klubie Mam na Bemowie przy ul. Konarskiego 83. Poziom grupy: B1/B2.
Prowadzimy również zapisy do grup na niższym i wyższym poziomie.

Opłata miesięczna to 120 zł (4 spotkania w miesiącu) płatne przelewem na konto Stowarzyszenia nr: 06 2130 0004 2001 0644 9763 0002

Zajęcia prowadzone są w ramach działalności odpłatnej.

Email address *
Imię i Nazwisko Uczestniczki
Your answer
Telefon Kontaktowy
Your answer
Czy zapoznałaś się z Regulaminem zajęć w Klubie Mam na Bemowie i akceptujesz go? [http://rodzicerazem.org/regulamin-zajec-w-klubie-mam/]
Oświadczam, że wyrażam zgode na nieodpłatne wykorzystanie wizerunku dziecka oraz mojej osoby przez Stowarzyszenie "Rodzice Razem" z siedziba przy ul. Konarskiego 83 w Warszawie do promowania dzialan Klubu Mam na Bemowie i Stowarzyszenia "Rodzice Razem", poprzez zamieszczanie zdjec na stronie internetowej, profilu na Facebook, w wydawnictwach i publikacjach czy rozpowszechnianie nakreconych w trakcie zajec materialow filmowych. [Zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 833)].
Dziękujemy za wypełnienie formularza. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko jak to możliwe. Jeśli chcą Państwo o coś zapytać, prosimy poniżej napisać o tym.
Your answer
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service