Baznīcu nakts 2018 draudzes pieteikuma anketa
Informācija tiks izmantota notikuma Baznīcu nakts mājaslapai www.baznicunakts.lv un informatīviem ziņojumiem sociālajos portālos. Kad lauki tiks aizpildīti, tad klikšķiniet - "Submit" un jūsu pieteikums tiks nosūtīts. Pēc veiksmīgas anketas aizpildīšanas ar jums sazināsies jūsu koordinators. Neskaidrību gadījumā rakstiet epastu - baznicu.nakts@gmail.com

Lūdzam draudzes ar 5,00 - 100,00 eiro dalības ziedojumu atbalstīt Baznīcu nakts norisi. To lūdzam, lai būtu līdzekļi, par ko nodrošināt projekta kopējos organizatoriskos izdevumus. Ziedojuma apmēru nosaka pati draudze, skatoties pēc savām iespējām. Bet, lai ziedojums nav šķērslis dalībai! Baznīcu nakts fondam ir sabiedriskā labuma organizācijas statuss. Ziedojumu vēlams veikt drīz pēc dalības pieteikuma aizpildīšanas.
Rekvizīti:
Nodibinājums “Baznīcu Nakts fonds”,
Reģ.Nr. 40008214405,
Konta nr. LV14HABA0551037490653
Maksājuma mērķī, lūdzu, norādīt: Baznīcu nakts 2018 organizatoriskajiem un administratīvajiem izdevumiem

Koncertiem Baznīcu nakts ietvaros, kuros atskaņo mūziku, kas sacerēta līdz 70 gadiem sen, ir jāiegādājas autoratlīdzības licences. Lūdzam ņemt vērā, ka šogad informāciju par koncertu programmām vairs neapkoposim centralizēti. Katrai draudzei pašai būs individuāli jāsazinās ar AKKA/LAA http://www.akka-laa.lv/lv/, ja plānots atskaņot aizsargātos darbus. Iepriekšējos gados Baznīcu naktī vienai baznīcai par koncertu norisi visa pasākuma gaitā licences cena bija 42,69 eiro.

Baznīcas nosaukums
Lūdzu norādīt oficiālo Jūsu dievnama nosaukumu
Your answer
Baznīcas un draudzes konfesija
Lūdzu norādīt Jūsu draudzes konfesijas pilnu nosaukumu (piemēram, Latvijas evanģēliski luteriskā baznīca, Latvijas Romas katoļu baznīca, Latvijas Baptistu draudžu savienība vai cita)
Your answer
Baznīcas adrese
iela, numurs, pilsēta, pasta indekss
Your answer
Novads
Lūdzu atzīmējiet pilsētu/novadu, kurā atrodas Jūsu baznīca
Draudzes mācītājs vai priesteris (vārds, uzvārds)
Your answer
Tālrunis (kancelejā, mācītāja vai priestera)
Your answer
Mācītāja vai priestera e-pasta adrese
Your answer
Draudzes kancelejas e-pasta adrese
Your answer
Draudzes pārstāvis - koordinators (cilvēks, kurš pārstāvēs draudzi sadarbībā ar Baznīcu nakts centrālo darba grupu. Var norādīt "pagaidu pārstāvi") vārds, uzvārds
Your answer
Draudzes pārstāvja - koordinatora e-pasta adrese
Your answer
Draudzes pārstāvja - koordinatora tālruņa numurs
Your answer
Aicinām norādīt personu, kura Jūsu draudzē varētu veikt darbu ar pasākuma komunikāciju - informācijas izplatīšanu vietējiem medijiem, ziņu sagatavošanu draudzes mājas lapā, sociālo tīklu kontos u.c. saziņas kanālos. Norādiet vārdu, uzvārdu.
Your answer
Lūdzu norādiet personas, kura Jūsu draudzē veiktu darbu ar pasākuma komunikāciju, e-pasta adresi. Aizpildiet arī gadījumā, ja tā sakrīt ar Jūsu draudzes koordinatora e-pastu!
Your answer
Lūdzu norādiet savas draudzes Facebook kontu, ja tāds ir. Piemēram, www.facebook.com/baznicunakts
Your answer
Lūdzu norādiet savas draudzes Twitter kontu, ja tāds ir. Piemēram, www.twitter.com/baznicunakts
Your answer
Baznīcas un draudzes apraksts
Apjoms līdz 1000 zīmēm! Neliels apraksts un interesanti fakti par baznīcu un draudzi, ko publicēt sociālajos tīklos
Your answer
Dalības ziedojuma lielums EUR, ar kuru Jūsu draudze varētu atbalstīt Baznīcu nakts kopējās organizatoriskās vajadzības. Bet, lai ziedojums nav šķērslis dalībai!
Bildes
Draudzēm, kas piedalīsies Baznīcu naktī PIRMO reizi un tām draudzēm, kas piedalījās arī citus gadus. Lūdzam, atsūtiet uz baznicu.nakts@gmail.com pāris labas, kvalitatīvas baznīcas fotogrāfijas, kas ir fotografētas pavasara un vasaras periodā. Obligāti norādiet baznīcas nosaukumu un fotogrāfiju autoru. Bildes tiks izmantotas mājaslapā, gan dažādu rakstu ievietošanā sociālajos tīklos.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.