ONLINE KURZ - Celostní přístup v ošetření jizev 24.4.2020
Pro rezervaci místa na kurzu prosím vyplňte následující údaje. Pokud chcete přihlásit více účastníků, postupujte jednotlivě a vyplňte formulář pro každého účastníka zvlášť. Po vyplnění formuláře Vám systém automaticky zašle kopie Vašich odpovědí včetně platebních a storno podmínek. Prosíme, berte na vědomí, že registrace je považována za dokončenou až po zaplacení kurzovného - zašleme Vám potvrzení o přijaté platbě.
Email address *
Titul
Your answer
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
Datum narození *
MM
/
DD
/
YYYY
Telefon *
Your answer
Platba - vyberte způsob, jakým budete platit kurzovné *
Kurzovné se hradí bezprostředně ihned po přihlášení.
Fakturační údaje: Firma, IČ, Adresa
Vyplňte pouze v případě, že žádáte o vystavení faktury. Pokud fakturu nepožadujete, není třeba tuto kolonku vyplňovat.
Your answer
Informace k platbě
Cena: 1 500 Kč (platba ze zahraničního účtu je zpoplatněna +300 Kč)
Číslo účtu: 262491006/0300
Kurz je nutné uhradit bezprostředně ihned po přihlášení na náš bankovní účet pod variabilním symbolem 24042020, v poznámce uveďte jméno účastníka. Registrace je platná až po uhrazení kurzovného.

STORNO PODMÍNKY:
Pokud jste kurzovné již zaplatili a nemůžete se zúčastnit, máte možnost najít si za sebe náhradníka. V opačném případě celá částka propadá našemu zařízení.
Jak jste se o kurzu dozvěděli?
Poznámky a komentáře
Your answer
Obecné informace
Vaše osobní údaje jsou zpracovávány v plném souladu s platnými právními předpisy. Jejich zabezpečení a ochrana je zajištěna v souladu s těmito předpisy i v souladu s Obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně osobních údajů (tzv. GDPR).

Vaše osobní údaje (identifikační údaje, kontaktní údaje, údaje o poskytnutých službách) zpracováváme na základě plnění smlouvy, oprávněného zájmu či na základě plnění právní povinnosti.

Kromě možnosti přístupu k Vašim osobním údajům námi zpracovávaných, máte právo požadovat jejich opravu či omezení zpracování pokud zjistíte, že jsou tyto údaje nesprávné, nepřesné, změnily se atd. Máte právo podat proti jejich zpracování námitku v případech, zákonem předvídaných.

Podrobné informace o nakládání s vašimi osobními údaji naleznete na našich webových stránkách: http://www.ckpsamova.cz/prohlaseni-o-zasadach-ochrany-osobnich-udaju/
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy