Formularz Rejestracyjny
Kurs Mindfulness MBLC "Gdziekolwiek Jesteś" On-line
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię i Nazwisko *
Numer telefonu *
Wskaż dogodne dla siebie terminy *
Required
Podaj dane do faktury, jeśli będzie potrzebna
Ważne informacje *
Rozpoczęcie kursu zależy od zebrania minimalnej liczby uczestników. Dzień uważności odbywa się przeważnie między 6 a 7 warsztatami. Dzień Uważności trwa od 10.00 do 16.00 z przerwą na lunch. Instrukcje dotyczące płatności otrzymasz w mailu potwierdzającym przyjęcie zgłoszenia.
Oświadczenie *
Pamiętaj, że niniejszy kurs Mindfulness ma charakter szkoleniowy i nie jest przeznaczony do stosowania jako terapia pacjentów z problemami psychicznymi.  Jeśli jesteś po lub w trakcie terapii psychiatrycznej, psychoterapeutycznej lub korzystasz z pomocy psychologa w radzeniu sobie z bieżącymi problemami natury psychologicznej, rekomendujemy przed przystąpieniem do naszego kursu uzyskać zgodę specjalisty, który Cię prowadzi. Jeśli w ostatnim czasie przechodziłeś/przechodziłaś bądź przechodzisz przez traumatyczną sytuację życiową, taką jak: separacja ze stałym partnerem, śmierć bliskiej osoby czy utrata pracy, ten moment może nie być najlepszy na rozpoczynanie naszego kursu. Twój dobrostan oraz wsparcie ze strony otoczenia: przyjaciół, rodziny, specjalistów zajmujących się zdrowiem psychicznym, mają tu ogromne znaczenie. Wszystkie osoby, które z powyższych przyczyn wycofają się z kursu, będą miały możliwość podjęcia nauki na nowo w późniejszym terminie. Jeśli przyjmujesz obecnie leki psychiatryczne, nie zalecamy ich zmiany bez uprzedniej konsultacji z lekarzem. Decyzja o wykonywaniu wszelkich ćwiczeń fizycznych należy do Ciebie, kieruj się więc własną oceną, czy są one dla Ciebie korzystne, czy też nie. Jeśli dotyczą Cię którekolwiek z wyżej wymienionych okoliczności, skontaktuj się ze mną przed rozpoczęciem kursu (chyba, że już to zrobiłeś/ zrobiłaś), aby porozmawiać o Twojej sytuacji oraz o wsparciu, które masz ze strony otoczenia oraz o tym, jakiego rodzaju wsparcia będziesz potrzebować w trakcie kursu.
Zgoda na otrzymywanie informacji drogą mailową (Newsletter)
Clear selection
Informacja o Administratorze Danych osobowych *
Administratorem danych jest Anna Polak. Przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych jest realizowane na podstawie Pana/Pani poniższej zgody. Dane osobowe zbierane w formularzu – nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu ustawy z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018.1000 z dnia 2018.05.24); co oznacza, że żadne podmioty, ani osoby trzecie ich nie otrzymają. Podane dane będą przetwarzanie wyłącznie w celu odpowiedniego przeprocesowania zapisu na kurs mindfulness i jego realizacji. Dane są podawane przez osoby, których dotyczą, dobrowolnie, bez ich podania nie jest możliwa realizacja zapisu na ww. kursy. Mail z prośbą o zmianę lub usunięcie danych, proszę wysłać mailowo na adres: kontakt@aniapolak.pl Może Pana/i wnieść skargę do organu nadzoru: Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy