Seri Çeviri Çevirmen Başvuru Formu
Buradaki amacımız işini seven, sahip çıkan, hızlı ve kaliteli çevirmenleri ailemize dâhil etmektir. Tecrübeli olmanız elbette önceliğimiz. Ancak herkesin tecrübe kazanacağı bir yerin olması gerektiğinin de farkındayız. Bu yüzden tecrübesiz adaylarımızdan beklentilerimiz öğrenme sorumluluğuna ve azmine sahip olmaları, dürüst, güvenilir ve hızlı olmalarıdır. Formu doldurduktan sonra yönetici sizinle iletişime geçecektir. Başvurunuz en kısa sürede değerlendirilir, takipte kalın.
Adınız ve Soyadınız *
Your answer
Yaşınız *
Your answer
Yaşadığınız yer? (Şehir, eğer yurt dışıysa ülke) *
Your answer
Kısaca kendinizden bahseder misiniz? *
Your answer
Novel çevirmenliğini neden istiyorsunuz? *
Your answer
Tecrübeniz var mı? Var ise aşağıda referans olarak belirtin. *
Your answer
Novel çevirmenliği için İngilizce bilgisinin yanı sıra Türkçe bilginizin de eksiksiz olması, noktalama ve imla kurallarına uymanız gerekmektedir. Bu konuda kendinize güveniyor musunuz? *
Your answer
Gün içinde kaç saat çevrimiçi oluyorsunuz? *
Your answer
Haftada kaç bölüm çıkarabilirsiniz? (1000-1500 kelime arası) *
Your answer
İletişim adresiniz. (Discord, Email, Skype veya Sosyal Medya Adresiniz) *
Discord ID'nizi verecekseniz Örnek "ID#0000" şeklinde girin. Ayrıca e-postanızı verdikten sonra yanıt vermeyecekseniz lütfen başvurmayın.
Your answer
Ne tür serilerden hoşlanıyorsunuz? *
Bize katıldıktan sonra ne tür seriler üzerinde çalışmak istersiniz? (Seinen/Aksiyon vs..)
Your answer
Yer almak istediğiniz özel bir seri var mı? *
Bir projeye başladığımızda veya size bir iş verdiğimizde bunu yerine getirebilecek misiniz? En önemlisi bizi yarı yolda bırakmayacağınıza güvenebilir miyiz?
Your answer
Nick(Rumuz)'iniz nedir? *
Your answer
Neden Seri Çeviri Ekibine katılmak istiyorsunuz? *
Bize biraz kendinizden bahsedin. Neden bizi seçtiğinizden, hangi ilden olduğunuzdan, nelerle uğraştığınızdan ve bizim grubumuzu nasıl keşfettiğinizden.
Your answer
Aşağıdaki metni çeviriniz. *
Shao Xuan sat in a remodeled bus and looked at the multitudinous mountains outside the window. Summer Solstice had just passed and the mountains were brimming with greens that burst with life. Seeing such a scene after living long in the city made his mood—despondent due to failures—quite brighter. Initially, Shao Xuan planned to call up a few friends for a journey far away to unwind his heart, but he didn’t expect to come across his fellow townmate and classmate who studied archeology, Shi Qi, who then pulled him over for an archaeology trip. Now, they were heading towards a relatively remote small mountain village. It was said that things of the Stone Age were discovered there. A batch of people had already set off for that location, and currently, they were in the second batch.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service