Відкриття виставки " На зламі"
6️⃣ грудня о 17:00 у приміщенні Залу Пам’яті Першого Музею АТО в Історичному музеї ім. Дмитра Яворницького (проспект Яворницького, 16) відбудеться презентація мандрівної виставки «На Зламі» про зміни в житті цивільного населення внаслідок війни на Донбасі.

▫️Виставка «На Зламі» поєднує особисті історії свідків та постраждалих зінфографікою та статистичними доказами, які показують наскільки глибокі змінивідбулись в структурі суспільства після початку конфлікту на Сході України.
Виставка демонструє особисті переживання постраждалих про невизначеність,життя у правовому вакуумі, руйнування сімейних зв’язків внаслідок поляризаціїсуспільства. З іншого боку, «На Зламі» акцентує увагу глядачів на глибшихпроблемах, які торкнулися українців: атомізації суспільства, складній адаптації ВПО,демографічних змінах в Донецькій та Луганській областях, відсутності спільногобачення реінтеграції втрачених територій.

▫️Відвідати виставку можна з 6️⃣ грудня 2019 року по 1️⃣ лютого 2020 року у Залі Пам’яті Першого Музею АТО.

‼️Запрошуємо зацікавлених журналістів та громадських активістів на відкриття виставки. Кількість учасників презентації обмежена. Зацікавлених просимо зареєструватись до 18:00 5️⃣ грудня‼️
▫️З питань організації звертайтесь будь ласка до Вадима Якушенко: +380 98 953 84 78.
ПІП *
Your answer
Вкажіть організація, яку ви представляєте *
Your answer
Контактні дані *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy