Kategoria 7: Najlepsze zrównoważone wnętrze
W tej kategorii mogą startować wnętrza (np. biura, powierzchnie handlowe) zrealizowane w okresie 05.2018-05.2020, certyfikowane, ubiegające się o certyfikat, bądź też wnętrza, które nie są certyfikowane, lecz posiadają szczególne wartości wyróżniające je pod względem zrównoważonego rozwoju.
Załączniki, które należy przesłać poprzez dysk udostępniony (WeTransfer lub Dysk Google) na mszczepanik@plgbc.org.pl:
• minimalnie jedna wizualizacja lub zdjęcie ilustrujące koncept – forma graficzna dowolna.
Email address *
Imię i nazwisko zgłaszającego *
Your answer
Nazwa firmy/instytucji *
Your answer
Numer telefonu zgłaszającego *
Your answer
Nazwa zgłaszanego wnętrza i budynku, w którym się znajduje *
Your answer
Adres budynku *
Your answer
Projektant wnętrza *
Your answer
Właściciel *
Your answer
System/-y certyfikacji dla wnętrza (jeśli dotyczy)
Poziom certyfikacji
Your answer
Opisz 3 główne zrównoważone cechy sprawiające, że ten budynek jest wyjątkowy *
Your answer
*
Your answer
*
Your answer
W 300-500 słowach podsumuj zgłoszenie, skupiając się na cechach, które wychodzą poza lokalne najlepsze praktyki *
Your answer
Jakość środowiska wewnętrznego *
Przykładowy zakres odpowiedzi: Jakie technologie zastosowano dla zwiększenia jakości powietrza wewnętrznego (np. efektywną wentylację, materiały o obniżonej emisji LZO)?
Your answer
Komfort termiczny *
Przykładowy zakres odpowiedzi: W jaki sposób osiąga się i monitoruje optymalną temperaturę we wnętrzach? Jakie technologie zastosowano dla zwiększenia komfortu termicznego we wnętrzu (np. wysokowydajny system HVAC, nawilżacze powietrza, możliwość indywidualnej kontroli temperatury itp.)?
Your answer
Światło dzienne i oświetlenie *
Przykładowy zakres odpowiedzi: Czy wnętrze oferuje wystarczający (lub wyższy niż wystarczający) dostęp do światła dziennego? W jaki sposób? Jakie rozwiązania w kontekście komfortu i ekologii dotyczące oświetlenia sztucznego zastosowano?
Your answer
Akustyka *
Przykładowy zakres odpowiedzi: Jak dba się o jakość środowiska akustycznego i izolowanie od hałasu, jakie rozwiązania zastosowano?
Your answer
Układ biura i active design *
Przykładowy zakres odpowiedzi: W jaki sposób wspiera się aktywność fizyczną pracowników (układ biura – rozkład pomieszczeń, rozwiązania biurkowe, pokoje o specjalnym przeznaczeniu, wyposażenie itp.)?
Your answer
Dostęp do natury i widoki na zewnątrz *
Przykładowy zakres odpowiedzi: Czy we wnętrzu wykorzystuje się elementy przyrody (rośliny, kamień, wodę, drewno itp.), prawdziwe i imitacje? Czy wnętrze zapewnia szerokie i dalekie widoki z okien? Czy są to widoki na naturę?
Your answer
Lokalizacja i dostęp do udogodnień *
Przykładowy zakres odpowiedzi: Jakie ekologiczne formy transportu są wspierane (rowery, transport publiczny)? Jakie udogodnienia znajdują się w budynku lub jego bezpośrednim sąsiedztwie, np. restauracja, siłownia, teren zielony, przedszkole, apteka itp.? W jaki sposób był wcześniej zagospodarowany teren pod budowę?
Your answer
Inne certyfikaty, nagrody
Your answer
Klauzula informacyjna
Administratorem Państwa danych jest Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego – Polish Green Building Council (PLGBC) z siedzibą w Gliwicach, ul. Konarskiego 18C/2-11A, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000317576 (dalej: „PLGBC”), REGON 241 056 815, NIP 631 257 96 51. Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu organizacji konkursu PLGBC Green Building Awards i wykonania zobowiązań Administratora wynikających z Państwa uczestnictwa w konkursie – podstawą prawną przetwarzania jest niezbędność przetwarzania do wykonania umowy o uczestnictwo w konkursie (art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych); Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych ich dotyczących oraz prawo żądania sprostowania tych danych, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. W sprawach związanych z przetwarzaniem Państwa danych przez Administratora zapraszamy do kontaktu za pomocą poczty elektronicznej na adres biuro@plgbc.org.pl.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy