Dzintara muzikālo sarunu klubs

Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” sadarbībā ar Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju (JVLMA) un fondu “Uniting” turpina 2021. gadā iesākto izglītojošo sarunu ciklu “Dzintara muzikālo sarunu klubs”, kurā interesenti papildināja zināšanas par Eiropas un pasaules mūzikas vēsturi. Šogad lekciju ciklā atklāsim dažādas likumsakarības kultūrā un komponistu dzīvē no Latvijas mūzikas vēstures kopā ar mūsu valsts izcilākajiem muzikologiem, mākslas pētniekiem un praktiķiem.

“Dzintara muzikālo sarunu klubs” ir platforma kopīgām sarunām, diskusijām un viedokļu apmaiņai, kurā aicināti iesaistīties gan kaislīgi melomāni, gan aizrautīgi mākslas baudītāji, gan zinātkāri studenti un ieinteresēti entuziasti.

Cikla astoņās tikšanās reizēs — lekcijās — būs iespēja sastapties gan ar mūzikas un mākslas pētniekiem, gan praktiķiem, uzklausot stāstus un iepazīstot īpaši izmeklētus audio un video materiālus. Lekciju programmu veidojusi muzikoloģe, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas lektore Baiba Kurpniece. Plašāku informāciju par lekciju saturu meklējiet www.lielaisdzintars.lv "Kalendāra" sadaļā.

Lai reģistrētu dalību klātienes apmeklējumam, aicinām sazināties ar koncertzāles informācijas centru, rakstot uz e-pastu: info@lielaisdzintars.lv vai zvanot pa tālr: 634 24 555. Darba laiks: P.-Pk. 11.00-17.00, S.-Sv. 10.00-15.00.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, uzvārds *
E-pasts
*
Lūdzu izvēlieties, kuras no minētajām lekcijām plānojat apmeklēt:
*
Required
Vai Jums būs nepieciešams apliecinājums?
*
Kuru mācību iestādi / nozari pārstāvat?
Ar personas datu apstrādes mērķiem un noteikumiem iespējams iepazīties mājas lapas www.lielaisdzintars.lv sadaļā "Privātuma politika".
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Lielais Dzintars. Report Abuse