Akademia Miłości dla Singli - Edycja 7
Kochani!
Już 12.03.19 startujemy z 7 edycją Akademii Miłości dla Singli, na którą serdecznie Was zapraszamy.
Proponujemy Wam dwie formy udziału w zajęciach. Stacjonarną odbywającą się w wyznaczone wtorki o godz.19.30 oraz niestacjonarną gdzie materiały z wykładów będziecie otrzymywać w wyznaczonych datach drogą mailową.
Zarówno w jednej jak i drugiej formie będziecie mieć dostęp do tzw. tajnej grupy na Facebooku, na której będziemy publikować dodatkowe wydarzenia i spotkania integracyjne. Również na tej grupie będziecie mogli się lepiej poznać ;)

Koszt udziału to 99zł forma stacjonarna lub 55zł forma niestacjonarna. Co ważne w przypadku formy stacjonarnej mamy dla Was małą promocję: Dla uczestnika, który zachęci do zapisu nową osobę, która jeszcze nigdy nie brała udziału w Akademii Miłości koszt uczestnictwa będzie wynosił 50zł. Warunkiem jest aby w polu "Uwagi dodatkowe" osoba polecająca znajomego wpisała jego/jej nazwisko natomiast osoba polecona wpisała nazwisko polecającego :)

Wpłaty pozwalają nam na pokrycie kosztów wynajmu sali, prelegentów, zorganizowania kawiarenki, zwolnienie z opłat osób pomagających w organizacji oraz tych którzy na takie koszty nie mogą sobie pozwolić. Również dzięki Waszym wpłatom możemy zorganizować niejednokrotnie bezpłatne wydarzenia tj. wybrane rekolekcje, spotkania i integracje.
Z całego serca dziękujemy.

Jeśli ktoś chciałby się włączyć w pomoc przy organizowaniu Akademii(transmisji, kawiarenki,logistyki,tworzenia spotkań) prosimy o kontakt z koordynatorem 7 edycji Dorotką: mail gurdadorota@gmail.com
Natomiast jeśli chcecie się włączyć w pomoc w grupie promocyjno-medialnej(kontakty z mediami, strona www, pomoc w organizowaniu integracji, balu itp) prosimy o kontakt z Asią, która koordynuje w/w kwestie: mail joanna_nowak@onet.pl
Stwórzmy razem 7 edycję Akademii Miłości dla Singli :)

Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Nr telefonu *
Your answer
E-mail *
Your answer
Rok urodzenia *
Płeć *
Czy uczestniczyłeś we wcześniejszej edycji Akademii Miłości dla Singli? *
Jaką wybierasz formę udziału w Akademii Miłości dla Singli? *
Czy należysz do jakiejś wspólnoty Kościoła Katolickiego? *
JEŚLI TAK,PODAJ JEJ NAZWĘ.
Your answer
Skąd wiesz o Akademii Miłości dla Singli? *
Your answer
Czego oczekujesz od Akademii Miłości dla Singli? *
Your answer
UWAGI DODATKOWE-tutaj można wpisać nazwisko osoby polecanej lub polecającej :)
Your answer
Oświadczam, że: *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service