Konference "Spolupráce a sociální podnikání v širších souvislostech" 13. 9. 2018
Termín konání: 13. 9. 2018, od 9:00 do 16:00
Místo konání: Emauzský klášter, Vyšehradská 49/320, 128 00 Praha 2

Proč a s kým spolupracovat? Co spojuje neziskové organizace a byznys sféru, jaké výzvy nás společně čekají? Co je smyslem sociálního podnikání a udržitelnosti? Proč je tento trend stále rozšířenější? Jaké jsou možnosti finančních nástrojů? Kdo začal sociálně podnikat a jak se mu dnes daří?

Cílem konference je ukázat potřebu spolupráce a provázanosti jednotlivých segmentů společnosti. Je zde doba, kdy spoléhat se sám na sebe nestačí, kdy sdílení informací a vzájemná spolupráce udávají trend. Pojďme si představit koncept sociálního podnikání a jeho různá pojetí. Seznámíme se s různými finančními nástroji a poslechneme si příběhy lidí, kteří v oblasti sociálního podnikání dosáhli úspěchů.

Pozvání k účasti přijali zástupci korporátních společností, platforem pro networking, Ministerstva práce a sociálních věcí, akademické obce, pracovníci sociálních podniků a další.

Na závěr konference se pokusíme najít odpovědi na otázky, zda je zapotřebí legislativní úprava, jaké jsou sociální či ekonomické dopady sociálního podnikání do společnosti, nebo proč je prospěšné se síťovat, vytvářet platformy a sdílet informace.

Konference je součástí projektu z výzvy OPZ 03_15_041 s názvem „Asociace nestátních neziskových organizací jako most mezi veřejnou správou a neziskovým sektorem“. Tento projekt je spolufinancován z Evropského sociálního fondu.

Na akci bude zajištěno drobné občerstvení. Účast je zdarma a počet míst je omezen.

Emailová adresa *
Your answer
Jméno a příjmení *
Your answer
Datum narození
Your answer
Místo narození
Your answer
Telefonní kontakt
Your answer
Organizace *
Your answer
Kraj, ve kterém organizace sídlí *
Your answer
Žádám o zaslání osvědčení o účasti na kulatém stolu
Souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zveřejněním fotografií z akce? *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms