EKSKURSIJA NUO KOTRYNOS IKI SALOMĖJOS:„POEZIJA, MUZIKA IR KITOS MŪZŲ PASLAPTYS“. REGISTRACIJA
Spalio 12 d. 18:15 val. Pradžia skvere prie Moniuškos paminklo

Tarptautiniam dainuojamosios poezijos festivaliui „Tai - aš“ skirta ekskursija bandys prašnekinti įvairias mūzas, nuo senų laikų iki nūdienos plevenančias šventos Kotrynos bažnyčioje, benediktinių vienuolyne ir aplinkinėse teritorijose. Gija tarp buvusio vienuolyno ir Adomo Mickevičiaus, dulkes buvusioje bažnyčioje turėję rinkti muzikos instrumentai… Kas žino – o gal šios bei kitos istorijos įkvėps rudeniškai baladei ar valiūkiškam posmui?

Bilieto kaina: 10 Eur./1 asmeniui. Vietų skaičius ribotas.
Registracija būtina ir patvirtinama pavedimu.
Kilus klausimams susisiekite tel. 8 684 47169 (Atsilieps gidas Paulius Zaveckis).
Rekvizitai:
VšĮ Kultūros ir švietimo centras, Vilniaus mokytojų namai
Į.k. 191590768,
AB Swedbank A/s : LT427300010000053135.
Mokėjimo paskirtyje įrašykite : Už ekskursiją SU POSŪKIAIS (2020 10 12, 18:15 val.)

SVARBU! Ekskursijos metu būtina dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, laikytis saugaus atstumo. Dėl šalyje galiojančio ekstremalios situacijos režimo, prašome elgtis atsakingai ir jei esate saviizoliacijoje ar jaučiate peršalimo simtomus - likti namie. Visada paliekame galimybę padovanoti ar perleisti savo bilietą kitiems.

📸 Informuojame, kad ekskursijos metu gali būti fotografuojama/filmuojama. Jeigu nepageidaujate būti matomi, iš anksto informuokite apie tai prieš ekskursiją ar jos metu Jei to nepadarysite, laikysime, kad neprieštaraujate.
Email *
Vyriausybės sprendimu nuo rugsėjo 1 d. kultūros, pramogų bei kitų renginių ir susibūrimų organizatoriai turi užtikrinti žiūrovų (dalyvių) registravimą elektroniniu būdu. Norėdami užsiregistruoti į koncertą, prašome užpildyti žemiau esančią formą. Šie duomenys renkami ir tvarkomi tik COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimo tikslais.
Vardas *
Pavardė *
Registracijos adresas (gatvės pavadinimas, namo nr., buto nr., miestas, šalis) *
Telefono numeris *
pvz. 86.. ......
Kiek Jūsų šeimos narių ketina dalyvauti ekskursijoje? *
Jei ekskursijoje norite dalyvauti su draugais, jiems teks užpildyti anketą (duomenys bus naudojami tik Covid19 prevencijai! )
Aš patvirtinu ir suprantu, jog dalyvauti ekskursijoje galėsiu tik atlikęs/usi pavedimą. *
Anketos duomenys bus saugomi 21 dieną nuo įvykusio renginio dienos ir po to iš karto sunaikinti. Gavus Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prašymą, epidemiologinės diagnostikos tikslais šie duomenys centrui bus pateikti ne vėliau kaip per 2 darbo dienas.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy