TTnet - zjišťování názoru středních škol na pedagogickou přípravu učitelů praktického vyučování
Dotazník pro zástupce ředitele pro praktické vyučování a vedoucí učitele odborného výcviku: Pedagogická příprava učitelů praktického vyučování

Národní ústav pro vzdělávání, oddělení pro další vzdělávání a uznávání zjišťuje, jak ve středních odborných školách a učilištích hodnotí přínos pedagogické přípravy pro práci učitelů působících v praktickém vyučování, tedy u učitelů odborného výcviku a učitelů praxe. Které pedagogické znalosti a dovednosti považují vedoucí učitelé odborného výcviku a zástupci ředitele pro praktické vyučování pro tyto učitele za potřebné a které dovednosti a znalosti u učitelů praktického vyučování ve své škole oceňují.

Získané informace o názorech praktiků budou sloužit jako podklad pro společné pracovní jednání pořádané NÚV se vzdělavateli učitelů praktického vyučování – zástupci příslušných kateder fakult zajišťujících studium v oblasti pedagogických věd a zástupci institucí, které poskytují studium v pedagogice pro tyto učitele.

Dotazník je anonymní, vyhodnocována a zveřejňována budou pouze agregovaná data – skupinová a bez identifikačních údajů, spojení dat s IP adresou bude k dispozici pouze přímým zpracovatelům dotazníků.

Dotazník má 49 položek včetně identifikačních, převažují volby z nabídky, pouze 8 položek využívá víceslovné vyjádření.

V dotazníku používáme v některých formulacích mužský slovní rod jakožto rod gramatický a tyto formulace vztahujeme k mužům a ženám vykonávajícím danou pracovní pozici.

Ukončení vyplňování: 30. září 2017

Děkujeme Vám za spolupráci. S případnými dotazy se obracejte na Petra Paníčka, oddělení dalšího vzdělávání a uznávání NÚV - petr.panicek@nuv.cz.

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms