Заявка для шкіл на участь у Навчай для України в 2021 році
Навчай для України - це програма залучення талантів у сферу освіти. Школи-партнери програми приймають у свій колектив одного або кількох молодих учасників, які протягом 2 років викладатимуть один зі шкільних предметів, організовуватимуть позакласні ініціативи для школярів та громади.

Учасниками програми стають молоді люди, які мають глибоке знання одного зі шкільних предметів, сильну мотивацію викладати в школі та готові на 2 роки переїхати в громаду для участі в Навчай для України. Ми дуже серйозно ставимося до процесу відбору, тому лише 5-10% заявників стають фіналістами. Середній вік учасників програми - 25 років, всі вони з різних куточків України і мають за плечима вищу освіту. Що найголовніше - програма бачить в кожному з них майбутнього освітнього лідера.

Партнерство з програмою "Навчай для України" для школи - це:
- молодий мотивований учасник, готовий навчатися та розвиватися
- активізація позакласної діяльності в школі
- підтримка з боку команди програми протягом двох років
- спільнота амбітних директорів, які постійно шукають шляхи розвитку навчального закладу

Щоб стати школою-партнером програми «Навчай для України» навчальний заклад має бути розташований за межами обласного центру та мати:
- прагнення до розвитку навчального закладу, дружнього до дітей
- відкритість до прогресивних змін у шкільному середовищі
- готовність надати учасникам програми необхідну підтримку
- вільні вакансії в 5-11 класах

Ця форма є першим етапом процесу відбору шкіл-партнерів "Навчай для України". Другим етапом є дзвінок-інтерв'ю директора школи з членами команди. А третій, і останній етап відбору - це одноденний візит членів команди у школу, в якій навчатиме учасник.

Цьогоріч ми приймаємо заявки від шкіл до 30 квітня, але будемо раді раннім заявкам, оскільки так у школи-партнера буде вдосталь часу, щоб поспілкуватися з учасниками та підготуватися до їхнього приїзду в громаду.

Якщо Вам потрібно більше інформації про програму, запрошуємо переглянути наш сайт:
https://teachforukraine.org/school/

З додатковими запитаннями Ви завжди можете написати на olha.ruda@teachforukraine.org
Назва школи *
Область *
Населений пункт та ОТГ *
Прізвище, ім'я, по батькові директора *
Електронна пошта директора *
Номер телефону директора *
Загальна кількість дітей, що навчаються в школі *
Кількість учнів, що навчаються у 5-11 класах *
Кількість вчителів, які працюють в школі *
Вчителів яких предметів Ви хотіли би залучити до викладання у Вашому навчальному закладі через програму “Навчай для України”? *
Будь ласка, вказуйте усі вакансії, які відкриті у школі зараз або будуть відкриті станом на 1 вересня 2021 року, одразу з годинами. Наприклад "Англійська мова 10 год, Історія 7 год". Ми розуміємо, що вакансії можуть змінюватися, тому обов'язково пізніше уточнимо актуальність вакансій, які Ви вказуєте зараз.
Чи є у Вашого населеного пункту щоденне пряме транспортне сполучення з обласним центром? *
Мається на увазі будь-який вид громадського транспортну, яким без пересадок можна добратися до обласного центру, і який курсує щодня хоча б двічі на день.
Чи є Ваша школа опорною? *
Скільки учасників Навчай для України Ви готові залучити до роботи у Вашій школі? *
Ми були б раді практикувати розміщення більше одного учасника в одній громаді. Проте, ми розуміємо, що це залежить від ряду об'єктивних причин, таких як наявність вакансії, житла, тощо.
Чи зможете Ви допомогти учаснику програми знайти житло у Вашому або сусідньому населеному пункті? *
Учасники "Навчай для України" переїжджають на 2 роки у громаду щоб навчати у школі. Підтримка адміністрації навчального закладу у пошуку житла полегшить переїзд учасника. Бажаний час, до якого варто знайти варіанти житла для учасника - 1 серпня.
Який інтернет зв'язок доступний для користування у Вашій школі/населеному пункті? *
Стабільний якісний інтернет - передумова використання різних технологічних інструментів вчителем та учнями на уроці. Також це необхідний елемент, аби і школа, і учасник постійно залишалися на зв'язку з командою. Будь ласка, напишіть чи доступний вайфай на території школи і наскільки добре він працює. Якщо вайфаю немає, то чи доступне 4G покриття в населеному пункті? Від якого оператора?
Запитання нижче - це другий розділ нашої анкети. Вони передбачають Ваші розгорнуті відповіді та дозволять нам більше дізнатися про Вашу школу, мотивацію та очікування від програми/учасника. Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви приділите цим запитанням особливу увагу.
Що мотивує Вас стати школою-партнером Навчай для України? *
Нам важливо розуміти, що Ви бачите найбільшою цінністю для себе, щоб тримати це у фокусі протягом 2-х років спільної роботи.
Які виклики зараз стоять перед Вашою школою? *
Нам цікаво почути як про матеріально-технічні, так і інші виклики, з якими Ви зараз працюєте як управлінець, чи з якими стикаються члени Вашого педагогічного колективу.
Якими досягненнями за останні 2 роки роботи Ви пишаєтесь? *
В цьому запитанні не місце для скромності :) Розкажіть нам про успіхи школи, педагогічного колективу, Ваші успіхи як директора. Ми хочемо порадіти за Вас!
Які у Вас очікування від учасника Навчай для України? *
Розкажіть нам, якими Ви уявляєте учасника/учасницю, чим саме вони мали б займатися у школі, чого досягнути за 2 роки роботи.
Як ви дізналися про "Навчай для України"? *
Required
Якщо у Вас є запитання до команди "Навчай для України", будь ласка, залиште їх тут:
Даю згоду на обробку та зберігання інформації, вказаної в анкеті, з метою проведення процесу відбору та ведення статистики *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Teach For Ukraine. Report Abuse