Zgłoszenie na przesłuchanie - Warsztaty muzyki rozrywkowej "Mały-wielki chór"
Termin zgłoszeń:  21 września 2022, jednak nie zwlekaj przesłuchania rozpoczynamy już od 15.09.2022
Termin warsztatów: 
28-30.09.2022 - warsztat otwierający
21-23.10.2022 - warsztat koncertowy, nagranie wideoklipów
21.10.2022 - Flash mob
23.10.2023 - Koncert z towarzyszeniem muzyków gwiazd polskiej estrady
Miejsce warsztatów: Tczew
Miejsce koncertu powarsztatowego: Tczew
Organizator: Fundacja dla Tczewa
Instruktor warsztatów: Piotr Pawlicki
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Kilka słów o warsztacie.

Jesteś w dobrym miejscu, żeby zarejestrować się na warsztaty muzyki rozrywkowej dla osób z niepełnosprawnością pod nazwą „Mały wielki chór”. Są to kilkudniowe, nieodpłatne, podzielone na dwa zjazdy, warsztaty muzyczne ze znanym z Mam Talent muzykiem, dyrygentem Piotrem Pawlickim. Warsztaty wyłonią również solistów, a wszyscy razem będziemy wykonywać repertuar współczesnej muzyki rozrywkowej. Sięgniemy do takich artystów jak Sanah, U2, Sylwia Grzeszczak. Nad całością czuwają producenci, którzy współpracowali, z tak znanymi gwiazdami muzyki jak Mrozu, Lemon czy Ania Karwan. Nasi muzycy, którzy będą nam towarzyszyć, na co dzień grają, bądź grali z takimi artystami jak Justyna Steczkowska, Ewelina Lisowska, Dawid Kwiatkowski, Robert Janowski, Lemon, Mrozu, Mieczysław Szcześniak, Festiwalowa Orkiestra Opolska czy Kombii. Chcemy zaprosić Cię do naszego projektu. Wiemy, że się rodzi się pytanie: czy sprostam? Hmm… na przestrzeni realizowanych projektów możemy śmiało powiedzieć, że są niepełnosprawni artyści, którzy zaczynali przesłuchania, z takim samym nastawieniem, obawami, a dzisiaj maja za sobą występy, np. w TVP, czy przed dużą publicznością.  Przesłuchanie online przebiegnie w przyjaznej atmosferze i potrwa 10 min. Sprawdzamy czy masz słuch muzyczny, a nie Twoje walory głosowe, technikę, czy inne parametry. Po prostu to warsztat dla wokalistów amatorów. Jest to warsztat pilotażowy, a wzorem jest dla nas One Voice Children's Choir. Wielu wykonawców, wokalistów, jedna nazwa jeden repertuar itd. Nasze koncert nagłaśniać będzie profesjonalna ekipa muzyków, techników, akustyków, oświetleniowców. Chcemy po prostu „obudować” muzyków amatorów profesjonalistami, tak by powstały niezapomniane rezultaty. Produkcja koncertu, klipów wideo, sesje zdjęciowe są niesamowitą  przygodą. To przed Toba. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy (im szybciej, tym lepiej, bo szybciej umówimy się na przesłuchanie. W zasadzie zaraz po przesłuchaniu informujemy o dalszej drodze w projekcie).

Link do zgłoszenia

Szczegóły, terminy znajdziecie Państwo na załączonym plakacie i zaproszeniu. Jest możliwość przyjechania większą grupą, z opiekunem, jednak wszyscy musicie się zgłosić na przesłuchanie. Waszemu opiekunowi również zapewnimy wyżywienie i nocleg, ale to, do uzgodnienia po przesłuchaniu lub w trakcie. Poniżej linki do produkcji prowadzącego warsztat  Piotra Pawlickiego, również realizowane w ramach warsztatów. Jeżeli macie pytania, śmiało dzwońcie (+48 539 626 462) lub piszcie fundacjadla@gmail.com

https://youtu.be/D9-O2KE_MX4

https://youtu.be/rHp1Hr2bqAo

https://youtu.be/z7htFP10shc

https://youtu.be/ghE4nVK42OA

https://youtu.be/EU2ykArIWxg

https://youtu.be/gaeGemuIAJs

https://youtu.be/SLhgUWWGVPE

https://youtu.be/-ljFXvrisL0

Imię i nazwisko *
Miejsce zamieszkania *
Telefon osoby zgłaszającej się na przesłuchanie *
Imię i nazwisko opiekuna zgłaszającego - (opcjonalnie)
Jeżeli jesteś rodzicem, opiekunem, terapeutą osoby niepełnosprawnej wpisz swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu.
Telefon opiekuna - opcjonalnie
Opis dokonań muzycznych - jeżeli są (opcjonalnie)
Jeżeli masz jakieś dokonania muzyczne, uczestniczyłeś w konkursach, warsztatach,  otrzymałeś jakieś nagrody, wyróżnienia itp. napisz nam krótko o tym.
Linki do materiałów prezentujących twórczość zgłaszającego -  jeżeli są (opcjonalnie)
Można zamieścić linki do Youtube, Facebooka i innych materiałów dokumentujących występy, uczestnictwo w konkursach, przesłuchaniach i innych projektach artystycznych lub własne produkcje muzyczne
Zgoda na przetwarzanie danych *
Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) - oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora - Fundacja dla Tczewa następujących moich danych osobowych: imię i nazwisko, numer telefonu, login skype, miejscowość zamieszkania. Zebrane dane zostaną wykorzystane do przeprowadzenia przesłuchań a następnie usunięte.
Required
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy