Synchrotron SOLARIS dla przemysłu
Małopolski Festiwal Innowacji, 18 maja 2017 r.: prezentacja możliwości, jakie będzie oferować przedsiębiorcom synchrotron SOLARIS, oraz jakie już oferują przemysłowi ośrodki badawcze Niemiec, Szwecji, Finlandii, Danii, Litwy, Łotwy i Estonii.
Do udziału w spotkaniu zachęcamy przedstawicieli instytucji wspierających małopolskich przedsiębiorców, samych przedsiębiorców oraz naukowców.
Imię
Your answer
Nazwisko
Your answer
Adres email
Na podany adres email zostanie wysłane potwierdzenie rejestracji.
Your answer
Firma/instytucja
Your answer
Dane osobowe
Osoba rejestrująca się na wizytę w Narodowym Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby tejże rejestracji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Administratorem danych osobowych jest Uniwersytet Jagielloński, ul. Gołębia 24, 31-007 Kraków. Osoba rejestrująca się ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, może też żądać ich poprawiania. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do dokonania rejestracji.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms