Konferencja "The Future of Grassroots Sport"
W imieniu Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego, International Sport and Culture Association (ISCA), Fundacji V4Sport, chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do udziału w Konferencji pn. “The Future of the Grassroots Sport”, która odbędzie się we Wrocławiu w dniach 9 - 10 lutego 2017 r.
Tematyką Konferencji oraz towarzyszącym jej warsztatów będzie rozwój umiejętności przywódczych młodych ludzi i zwiększenie ich aktywnego udziału w oddolnych działaniach sportowych.

Podczas Konferencji zaprezentowane zostaną najlepsze praktyki, wyniki i wnioski wyciągnięte przez liderów projektów Youth Leaders Across Borders i Youth on the Move, współfinansowanych w ramach programu Erasmus+.
Jesteśmy przekonani, że udział w tym wydarzeniu przyniesie ze sobą wiele ciekawych inspiracji, które będą przydatne w codziennej pracy na rzecz promowania aktywnego stylu życia. Konferencja będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i poznania działań podejmowanych w różnych krajach, organizacjach, grupach.

Zapisy na Konferencję odbywają się poprzez niniejszy formularz.
Liczba miejsc jest ograniczona.
W ciągu 3 dni roboczych otrzymają Państwo potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.
Na stronie internetowej: http://wcrs.wroclaw.pl/dzialania/future-grassroots-sport znajdą Państwo szczegółowy program wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału!

Imię i nazwisko
Your answer
Organizacja
Your answer
Mail
Your answer
Telefon kontaktowy
Your answer
Czy weźmie Pani / Pan udział w pierwszym dniu konferencji (9 luty)?
Proszę zaznaczyć punkty programu, w których weźmie Pani / Pan udział w drugim dniu konferencji (10 luty). W przypadku grupy warsztatowej - proszę wybrać jedną spośród dwóch.
Required
Czy posiada Pani / Pan specjalne wymagania żywieniowe? Jeśli tak, proszę wpisać jakie.
Your answer
Uwagi / komentarz
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms