Jaga oma kogemusi seoses soolise palgalõhega!
Tallinna Ülikooli sotsioloogide juhitav teadusprojekt REGE (http://rege.tlu.ee) uurib, miks on Eestis Euroopa suurim lõhe naiste ja meeste palkade vahel.

Aita meil mõista soolise palgalõhe kujunemise tagamaid - jaga meiega oma kogemusi ja arvamusi seoses soolise palgalõhega! Uuringus osalemine on anonüümne.

Tegemist on sotsioloogilise uuringuga: me töötame küll välja erinevaid lahendusi, kuidas olukorda palgalõhe osas parandada, kuid me ei paku uuringus osalejatele tööalaste probleemide korral juriidilist ega muud abi. Tööga seotud mure korral saab pöörduda Võrdõigusvoliniku (https://www.volinik.ee), Tööinspektsiooni (https://www.ti.ee) või ametiühingu poole (https://www.eakl.ee).  

Uuringu tellis Sotsiaalministeerium ja seda rahastab Eesti Teadusagentuur Euroopa Regionaalarengu programmi „Valdkondliku teadus- ja arendustegevuse tugevdamine (RITA)“ tegevuse 1 „Strateegilise TA tegevuse toetamine“ lepingu nr 7.2-2/19/2 raames.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Palun märgi oma vanus:
Palun märgi oma sugu:
Kellena Sa praegu töötad?
Palun kirjelda vabas vormis oma kogemusi (positiivseid ja negatiivseid) seoses palgaläbirääkimistega praegusel ja/või mõnel eelmisel töökohal Eestis. Kui Sa ei tea, kust alustada, siis mõtle näiteks nendele küsimustele: Mil moel oled palgaläbirääkimistel kogenud soost tulenevat negatiivset/positiivset erikohtlemist? Kas seda üldse on ette tulnud? Kas ja kuidas arutad palga teemat kolleegide ja/või lähedastega? Kas tead, kui palju Sinu kolleegid teenivad? Kas nemad teavad Sinu palka? Kas Sinu perekond/lähedased teavad, kui palju Sa teenid? Miks? Kas Sinu arvates peaksid kõik palgad olema avalikud? Miks? Miks mitte?Kas töökuulutustes peaks olema välja toodud palganumber? Miks? Miks mitte?
Suur tänu oma kogemust jagamast! Järgnevalt palun kinnita, kas lubad meil Sinu vastuseid REGE teadusuuringus analüüsida:
Clear selection
Palun kinnita ka, kas lubad meil kasutada Sinu toodud näiteid anonüümsel kujul REGE uuringu avalikes materjalides - nii, et neid ei saa Sinu ega Su tööandjaga seostada:
Clear selection
Kas oled nõus uuringu jaoks oma kogemustest ka detailsemalt rääkima, intervjuu vormis? Tagame kõigi uurimuses osalejate anonüümsuse. Kui oled nõus, jäta meile oma e-posti aadress või telefoninumber, et saaksime Sinuga ühendust võtta. Kui soovid uuringu kohta lähemat infot, kirjuta palgakogemus@tlu.ee
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Tallinna Ülikool. Report Abuse