Duchovné cvičenia Angelusu - "Vytiahnutí z Nílu - povolaní k slobode a životu"
POZOR! KAPACITA DC JE UŽ NAPLNENÁ, PRETO JE MOŽNÉ PRIHLÁSIŤ SA UŽ LEN AKO NÁHRADNÍK! O PRÍPADNOM UVOĽNENÍ MIESTA ŤA BUDEME INFORMOVAŤ.


Rozhodol/la si sa záväzne prihlásiť na Duchovné cvičenia pre mladých hľadajúcich mužov a ženy v termíne 15. - 18. február 2018 v Beckove v Centre novej evanjelizácie. Stretneš na nich niektorých členov nášho tímu, nášho kňaza pátra Jána Maceja, OFMCap. a sr. Martu Andraščíkovú, sociálnu sestru (je to naša Angelusácka patrónka, uznávaná exercitátorka a pastorálna poradkyňa). Sr. Marta nás bude sprevádzať naším vlastným životným príbehom, kde sa podobne ako Mojžiš stretneme s vlastnou minulosťou, skúsenosťou s dlhým hľadaním a nenachádzaním svojho miesta vo svete, až sa tak ako on stretneme so živým Bohom. Veríme, že dialóg s Bohom v nás vzbudí odvahu a silu posunúť sa vo svojom živote vpred. Budeme mať priestor na stíšenie, zahĺbenie sa do svojho vnútra pred Božou tvárou, duchovný rozhovor a priateľské spoločenstvo.

DC sa začínajú štvrtok večerou a končia v nedeľu obedom. Poplatok 45 € (v cene zahrnuté ubytovanie a strava) stačí uhradiť na mieste. DC nie sú vekovo obmedzené. Prihlásených záujemcov budeme kontaktovať s bližšími informáciami.

Mail na tím Angelusu: angelus@angelus.sk

Email address *
Untitled Title
Meno a priezvisko *
Your answer
Vek *
Your answer
Mobil *
Your answer
Som člen Angelusu
Špeciálne obmedzenia v strave - ak áno, tak aké
Your answer
Motivácia - Prečo si sa rozhodol prihlásiť na DC? *
Your answer
Čo očakávaš od DC? *
Your answer
Poznámky (napr. ponúkam odvoz autom z mesta..., potrebujem pomôcť s dopravou z mesta... ; nemôžem si dovoliť uhradiť celý účastnícky poplatok - potrebujem príspevok; iné...
Your answer
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of angelus.sk. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms