הקליניקה הקהילתית: פגישת ייעוץ חינם לחברי קהילת אסטרטגיה שיווקית בכיף
שלום ותודה שנרשמתם לפרויקט הקליניקה הקהילתית של קבוצת "אסטרטגיה שיווקית בכיף". במסגרת הפרויקט, לכל עסק שיימצא מתאים יותאם יועץ/ת מומחה/ית, בהתאם לצרכים של העסק ולמצבו, לפגישת ייעוץ בחינם.

שימו לב: עקב המלחמה הקליניקה עובדת במתכונת מיוחדת ורחבת היקף. אנו מקדישים שעות רבות של ייעוץ לעסקים הזקוקים לסיוע בתקופה מורכבת זו. יש לציין את דחיפות הפניה על מנת שנוכל לטפל בבקשות לפי רמת הדחיפות.

לא ניתן לבקש יועצ/ת ספציפי/ת בשירות. לבחירת היועצ/ת יש לרכוש שעות ייעוץ בתשלום בהתאם לתנאי העבודה של היועצ/ת.

השירות ניתן על ידי יועצים הנמצאים בתהליכי התלמדות, התמחות או יועצים שסיימו את ההכשרה המקצועית שלהם והתנדבו כדי לסייע לקהילה, ללא תשלום. מדובר בפגישת ייעוץ לכל דבר, לא מעמד מכירה או שיווק. היועצים מעבירים דו"ח מסכם כחלק מתהליך ההכשרה שלהם, והייעוץ איכותי, מקצועי ומפוקח. 

כדי שנדע לשדך לכם את היועצ/ת המתאים ביותר, אנא מלאו את טופס האבחון הבא. לאחר שנעבור על המידע שכתבתם, יועץ מתאים מהצוות ייצור אתכם קשר לקביעת פגישת ייעוץ חינמית בת 30 דקות, בזמן הנוח לשניכם.

שימו לב:
* מספר פגישות הייעוץ מוגבל, ולכן תינתן עדיפות לאנשים שמילאו את הטופס באופן יסודי, מפורט ומושקע - שמאפשר לנו להתאים להם את היועץ/ת המתאים/ה ביותר ולדייק את הייעוץ הקצר שתקבלו בחינם.
* לשם הנוחות מומלץ למלא את השאלון דרך המחשב. כך תוכלו לכתוב בנינוחות, לצרף קישורים וכדומה.
* בבקשה קחו את הזמן למילוי הטופס, והקפידו לכלול את כל הפרטים הנדרשים.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
האם הפניה היא על רקע מלחמת חרבות ברזל? *
מה רמת הדחיפות של הפנייה
Clear selection
שם פרטי ומשפחה *
שם העסק
מספר טלפון *
מייל *
חלק א' - מידע על העסק
חלק זה של השאלון מתייחס לעסק וממפה את עיקרי הפעילות.
בשורה אחת: מה העסק שלכם עושה? *
ספרו על העסק ועליכם *
יש לפרט ככל האפשר על העסק: תחום הפעילות, קהל היעד אליו הוא פונה, מתי הוא הוקם ובאילו נסיבות, מודלים עסקיים וכדומה. ככל שתכתבו כאן פרטים רבים ומפורטים, כך נוכל לסייע לכם יותר. הרגישו חופשי לחפור במרץ ;)
באילו אפיקי שיווק אתם פעילים כיום?
כאן יש לפרט את ערוצי השיווק שבהם פועל העסק ולצרף קישורים. פייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב, שיווק בקהילות, אתר אינטרנט, רשימת תפוצה וכדומה. ציינו האם אתם עושים קידום ממומן או לא, ואם כן, באילו פלטפורמות ובאילו סכומים.
האם אתם זקוקים לייעוץ בתחום הקידום הממומן?
בסבב הנוכחי, ניתן לקבל גם ייעוץ מקצועי בתחום הקידום הממומן ברשתות החברתיות. השירות כולל חשיבה אסטרטגית, בדיקת ביצועי קמפיינים קיימים ו/או תכנון ראשוני של קמפיינים. השירות ניתן בחינם בפגישת ייעוץ בת כ-30 דקות שתתקיים בזום, יש להכין מראש את חשבון המודעות שלכם למעבר משותף עם היועצ/ת שייבחר עבורכם.
Clear selection
חלק ב' - תהליך הייעוץ
חלק זה של השאלון מתייחס להיבטים שונים של הייעוץ שתקבלו בקליניקה.
תארו בעיה אחת מרכזית בעסק שלכם או אתגר שבו אתם זקוקים לעזרה. *
בחרו בעיה אחת (אנחנו מקווים שאין לכם הרבה מדי :)) שמאפיינת את העסק שלכם, פרט בבקשה ככל האפשר על אופי הבעיה/אתגר.
מה אתם רוצים לקבל מפגישת הייעוץ? *
זכרו כמובן שמדובר בפגישה חינמית בת 30 דקות בלבד, אבל הרגישו חופשי לשתף בפנטזיות שלכם. מה חסר לכם, מה יעזור לכם ומה יקדם אתכם?
סליחה, יש לכם משהו להצהיר?
בבקשה קראו היטב את הסעיפים הבאים וסמנו שהכל מקובל עליכם, כדי שנוודא שאנחנו באותו קו ושהכל ברור ומובן.
הצהרה בנוגע להופעה לפגישה או ביטול 48 שעות לפני *
אני מאשר/ת הרשמה לפיילוט "הקליניקה הקהילתית" (שם זמני) ומתחייב להיות זמין בשעת הפגישה לשיחה/פגישה שתיקבע לי עם היועץ/ת. אני מכבד/ת את זמנו של היועצ/ת שמציע את שירותיו ללא תמורה מצידי, ומתחייב/ת להודיע על שינויים/ביטולים לפחות 48 שעות לפי יום הפגישה.
הצהרה בנוגע להבנת התנאים *
הייעוץ שתקבלו הוא ייעוץ ראשוני וחינמי וניתן כשירות לציבור. המידע שתקבלו מהיועצים הוא בגדר הצעה בלבד, והבחירה האם להשתמש במידע או לא - היא שלכם ושלכם בלבד (וכך גם האחריות על המעשים :)). אנו ממליצים לראות בפגישות הייעוץ מרחב אינטלקטואלי לבחינה של אפשרויות שונות, לערוך פינג-פונג של חשיבה עם יועצים מקצועיים ולקבל נקודות מבט חדשות על העסק שלכם. בסימון תיבה זו אתם מאשרים כי פרטים אלו מוסכמים עליכם, ולא תהיה לכם כל טענה כלפי מי מהצדדים המעורבים.
אישור העברת מידע ליועצים *
אני מאשר/ת כי ידוע לי שהמידע שכתבתי כאן - מרצוני החופשי והמלא - יועבר ליועצים מאבחנים שיתאימו עבורי את היועץ/ת המתאימ/ה לעסק שלי. בנוסף, גם היועצ/ת שייבחר לי לצורך תהליך העבודה שלנו ביחד יקבל את גיליון התשובות שמילאתי במסמך זה. אני מאשר/ת שאני לגמרי סבבה עם זה.
למשקיענים :)
חלק זה אינו חובה, אבל מאוד כדאי למלא אותו. כך נוכל להתאים את היועץ/ת בצורה טובה יותר, ולהכיר אתכם קצת יותר טוב לפני תחילת הייעוץ. תינתן עדיפות למועמדים לייעוץ שמילאו סעיפים אלו.
האם יש לכם תוכנית עסקית או שיווקית עדכנית?
מועמדים שיעבירו תוכנית שיווקית/עסקית מעודכנת יקבלו עדיפות גבוהה ביותר בתור לייעוץ - התוכנית תעזור לנו להתמקד על הפעילות שלכם ולהבין את האופי של העסק וע"י כך לשפר משמעותית את איכות הייעוץ שתקבלו. במידה ויש לכם תוכנית מעודכנת, בבקשה שלחו אותה למייל - contact@taleitan.co.il. אם אין לכם תוכנית, לא נורא :) נסתדר גם בלי.
Clear selection
האם השתתפתם בקורס "אסטרטגיה שיווקית"?
תינתן עדיפות לבוגרי קורס "אסטרטגיה שיווקית" בהנחיית טל איתן. כאן יש לפרט האם לקחתם חלק בקורס בעבר - ואם כן, באיזו גרסה של הקורס?
חוזקות
מהן נקודות החוזק שאתם מזהים בעסק? ובעצמכם? אילו כישורים, יכולות, יתרונות יש לכם? הרגישו חופשי לעוף על עצמכם :)
מה הבידול / הייחוד שלכם מול עסקים אחרים בשוק?
מה הייחוד שלכם ושל העסק? אילו איכויות אתם מביאים לעבודה עם הלקוחות? במה העסק שלכם שונה ויוצא דופן מכל האחרים בשוק?
חולשות
מהן נקודות החולשה בעסק? ומהן נקודות החולשה האישיות? אילו קשיים פגשתם בעבר / אתם פוגשים בהווה בתהליך הניהול של העסק? באילו מישורים של העסק זה בא לידי ביטוי? (שיווק, מכירות, ניהול, לוחות זמנים וכדומה).
משהו לספר לנו?
אנחנו אוהבים פניות מפורטות שאפשר להרגיש את הלקוח דרך המילים שהוא כותב :) הרגישו חופשיים לכתוב כאן מה שעולה על דעתכם ולספר לנו - עליכם, על העסק, על החיים ובכלל.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy