Zapisy do udziału w Sztafecie Ojców Niepodległości (10.11.2018 r.)
123 lata Polska pozostawała pod zaborami. 123 lata zmagań o wolną Ojczyznę. Każdy rok naznaczony trudem i przeciwnościami. Polscy bohaterowie przekazywali sobie z ręki do ręki biało-czerwoną flagę, solidarnie uczestnicząc w sztafecie do niepodległości.
Na cześć tych wydarzeń powstała kaliska Sztafeta Ojców Niepodległości - projekt Stowarzyszenia KoLiber oraz Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej.
123 kilometrową trasę podzieliliśmy na 12 odcinków. Każdemu z nich patronuje lokalny Ojciec Niepodległości.
Ty decydujesz, ile kilometrów przebiegniesz - może to być nawet 1 km. Każdy wkłada od siebie tyle, ile jest w stanie - liczy się sama chęć poświęcenia dla uczczenia 100 lat niepodległości.
Tempo: 5:50 min/km - chcielibyśmy, aby każdy starał się biec w tym tempie, bo na jego podstawie ułożyliśmy harmonogram trasy.
Każdy biegnie sam (mogą dołączyć do niego 2 inne osoby), ma przypisany do siebie konkretny odcinek lub jego fragment.
Pierwszych 30 zarejestrowanych uczestników otrzyma darmową koszulkę.
Biegacz w ręku trzyma biało - czerwoną flagę, którą przekazuje następnemu uczestnikowi.
Start o 8:00 Mszą Św. w kościele Św. Rodziny. Po Mszy wyrusza pierwszy uczestnik.
Ostatni odcinek ma swój początek w Szczypiornie o 20:10, a cała sztafeta kończy się o 21:00 w centrum Kalisza.
O 21:00 serdecznie zapraszamy na Wieczór Patriotyczny w Villa Calisia, gdzie dowiecie się co nieco o naszych 12 Bohaterach i będziecie mogli coś zjeść i napić się gorącej herbaty.
100. rocznica niepodległości zdarza się tylko raz. A zatem - do dzieła!
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Adres zamieszkania (kod pocztowy, miasto, ulica z numerem domu i mieszkania) *
Your answer
Wiek *
Ile kilometrów chce Pan/i przebiec w tempie 5:50 min/km? *
Your answer
Na którym odcinku trasy przebiegnie Pan/i wyznaczoną wcześniej liczbę kilometrów? (miejsca na każdym odcinku są ograniczone) *
Captionless Image
Required
Rozmiar koszulki *
Your answer
Adres e - mail *
Your answer
Numer telefonu kontaktowego *
Your answer
Udział w Sztafecie jest bezpłatny, ale jej organizacja nie jest pozbawiona kosztów. Prosimy zatem o wsparcie finansowe. W tytule przelewu należy wpisać: "Sztafeta Ojców Niepodległości, imię i nazwisko". Jest to dobrowolna wpłata, która jednak umożliwi realizację projektu.
Akceptuję Regulamin Sztafety Ojców Niepodległości (dostępny pod tym linkiem: https://tiny.pl/gzf57) *
Dodatkowe uwagi bądź pytania, na które postaramy się odpowiedzieć w mailu.
Your answer
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych Parlamentu Europejskiego i Rady z 27.04.2016 r. w związku z organizacją Sztafety Ojców Niepodległości. Przez organizację rozumie się: przetwarzanie danych w celach dopasowania uczestników do odpowiednich odcinków, przesyłanie niezbędnych informacji dot. uczestnictwa w biegu, wykorzystanie danych do celów statystycznych oraz badawczych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Ponadto wyrażam zgodę na publikację swojego wizerunku na zdjęciach i filmach rejestrujących Sztafetę. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych są Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej z siedzibą przy ul. Litewskiej 11/13, 00-589 Warszawa oraz Stowarzyszenie KoLiber z siedzibą przy al. Solidarności 82, 00-145 Warszawa. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Stowarzyszenie KoLiber. Report Abuse - Terms of Service