10 problémů Kroměříže. Očima žáků základních škol.
Milí žáci,
dostává se Vám do rukou anketní lístek, na němž jsou uvedeny problémy, které vyplynuly z Žákovského fóra, které se uskutečnilo v pátek 22. 2. 2019 v Knihovně Kroměřížska.
Cílem této veřejné diskuse a na ni navazující ankety je dát prostor žákům základních škol z Kroměříže, aby se mohli vyjádřit k tomu, co jim v našem městě chybí, co by se mělo upravit, zajistit, vylepšit, aby byli spokojeni s místem, kde žijí, studují a které je jejich domovem.

Prosíme, máte k dispozici pouze 2 hlasy. Můžete označit jeden problém a dát mu oba hlasy, nebo můžete označit dva problémy a každému z nich dát jeden hlas. Vyberte z uvedené nabídky ty, které považujete za nejaktuálnější a které by dle Vašeho názoru měly mít v řešení přednost před ostatními.

Problémy v seznamu nejsou řazeny dle důležitosti – tu jim dáte Vy svým hlasem!

NÁVRHY PROBLÉMŮ
Pokud máte zájem podílet se na dalším rozvoji města, chcete být informováni a zváni na projednávání problémů ve městě, uveďte zde, prosím, své kontaktní údaje.
Jméno a příjmení
Your answer
Bydliště
Your answer
E-mail
Your answer
S výsledky ankety budete seznámeni na webových stránkách Zdravého města. Výsledky ankety budou spolu s výsledky Žákovského fóra Zdravého města a místní Agendy 21 předloženy vedení města
Anketa je anonymní a je otevřená pro Vaše náměty do 29. 3. 2019.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service