Registracija į nuotolinius mokymus „PROJEKTINĖS VEIKLOS VYKDYMAS – ESMINIAI MOTYVACIJOS IR ĮSITRAUKIMO PRINCIPAI“
Mokymų programa*
Panevėžio rajono vietos veiklos grupės nuotoliniai mokymai (per „ZOOM“ platforma)

Mokymai skirti potencialiems Panevėžio rajono vietos veiklos grupės pareiškėjams ir projektų vykdytojams, Panevėžio rajono bendruomeninėms organizacijoms ir jų nariams, rajone registruotų ir veikiančių juridinių asmenų vadovams bei jų darbuotojams.

Planuojama mokymų pradžia: 2020 m. lapkričio 9 d. 18.00 val.
Nuotolinių mokymų intensyvumas: 5 mokymų sesijos po 2 val. (10 val.).

1 sesija: lapkričio 9 d.
18.00-20.00 val. Vadovavimo ir lyderystės samprata. Asmeninė lyderystė. Autentiška ir pasidalinta lyderystė. Rytojaus lyderio vaidmuo. Komandos formavimas. Tikslų komandai kėlimas.

2 sesija: lapkričio 11 d.
18.00-20.00 val. Vadovavimo stiliai ir juos įtakojantys faktoriai. Elgsenos algoritmai ir jų sąveika dirbant komandoje. Sisteminio mąstymo lygmenis.

3 sesija: lapkričio 18 d.
18.00-20.00 val. Darbo komandoje principai. Lūkesčių formavimas, tikslų formulavimas ir užduočių delegavimas. Probleminių ir konfliktinių situacijų valdymas.

4 sesija: lapkričio 19 d.
18.00-20.00 val. Įveiklinimas ir įgalinimo delegavimas, kontrolė ir motyvacijos padidinimas.

5 sesija: lapkričio 26 d.
18.00-20.00 val. Manipuliacija ir lyderystė. Manipuliacijos technikos, jų identifikavimas ir valdymas. Vadybinės komunikacijos pratimas – situacijos modeliavimas ir vaidybinis žaidimas.

Mokymų lektorius - Juris Beltė - mokymų treneris, lektorius ir konsultantas (www.belte.lt).

*Nuotoliniai mokymai – nemokami. Nuotolinių mokymų sesijų pradžios ir pabaigos laikas, atsižvelgiant į lektoriaus ir mokymų dalyvių poreikius gali būti koreguojamas. Atsižvelgiant į mokymų tikslą mokymų sesijų turinys ir temos gali būti keičiamos lektoriaus bei dalyvių bendru sutarimu.
Vardas, Pavardė *
Atstovaujama organizacija/įmonė *
El. pašto adresas *
Telefono numeris *
Pirmoji mokymų sesija (lapkričio 9 d.) vyks numatytu laiku (nuo 18.00 val.). Tačiau lektoriaus ir mokymų dalyvių bendru sutarimu būtų galima koreguoti mokymų pradžios ir pabaigos laiką. Ar Jums patogus toks nuotolinių mokymų laikas (nuo 18.00 val. iki 20.00 val.)?
Clear selection
Pirmoji mokymų sesija (lapkričio 9 d.) vyks numatytu laiku (nuo 18.00 val.). Tačiau lektoriaus ir mokymų dalyvių bendru sutarimu būtų galima koreguoti mokymų datas ir mokymosi intensyvumą. Ar Jums patogios suplanuotų mokymų sesijų datos: lapkričio 11 d., 18 d., 19 d., 26 d.?
Clear selection
Užduokite klausimą, į kurį norėtumėte gauti atsakymą mokymų metu arba nurodykite Jums aktualią problemą, susijusią su mokymų tema.
Sutinku, kad pateikti mano asmens duomenys, būtų saugomi ir tvarkomi Duomenų valdytojo (Panevėžio rajono vietos veiklos grupė, J. Žemgulio g. 46 (106 kab.), LT-35239 Panevėžys, el. p. panvvg@gmail.com, tel. +370 45 460169). Esu informuotas, kad duomenų tvarkymo tikslas – duomenų apie duomenų valdytojo organizuojamus renginius rinkimas statistikai, vertinimui, finansinių ataskaitų pateikimui ir aktualios informacijos apie vykstantį renginį mano nurodytais kontaktais suteikimui. Esu informuotas, kad asmens duomenų gavėjas gali būti renginio finansuotojai. Asmens duomenys tvarkomi ir saugomi ne ilgiau nei tai būtina teisėtiems Duomenų valdytojo interesam užtikrinti. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy