Beskydské Řemeslné Senobraní 2022
16. ročník ručního sečení přírodní památky Kudlačena. Čekají na nás kytky, motýli, obojživelníci a další, kterým pravidelné sečení louky prospívá. Nečekej od nás hry, spíše vydlabeme lžíci nebo misku ze dřeva, vyčistíme a spředeme kus vlny, odrátujeme kamínek, nebo i hrnek, zaběhneme se vykoupat do přehrady, posedíme si v teepee při kytaře, nebo se projdeme po kopcích.

Čeká tě spaní v stanech (našich, od dvoumístných po teepee) a v spacácích (vlastních) na louce asi 15 minut pěší cesty od Kudlačeny. Společná kuchyně (převážně vegetariánská) v chaloupce. Pramen pitné vody za chaloupkou, latríny kousek vedle. Koupání o 200 výškových metrů níže v přehradě Horní Bečva.

V případě účasti celé rodiny, vyplň pro každého člena alespoň otázky na této stránce.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Jméno *
Příjmení *
Věk *
Telefonní číslo
Na táboře bych chtěl(-a) být *
Required
Máš nějaká zdravotní omezení?
Budeme pracovat na louce, ke které je potřeba dojít svažitým terénem, proto pokud máš například problémy s nohama a potřebuješ berle, tak pro tebe nebude tábor ideální.
Máš nějaké zvláštní nároky na stravu?
Vařit budeme převážně vegetariánsky, chutně a zdravě. Ale potřebujeme vědět, zda nemáš nějaké specifické požadavky na stravu jako jsou alergie, veganství a podobně.
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy