Cемінар «ІНТЕРНАЦІОНАЛІЗАЦІЯ БІЗНЕСУ ТА ТОРГОВЕЛЬНІ СУПЕРЕЧКИ»
В рамках проекту "Абетка експортера"
12 грудня 2018 року о 16:00 у рамках проекту «Абетка експортера – 2018» за участі: Наталії Мащенко, начальника юридичного відділу Харківської торгово-промислової палати, Наталії Внукової, завідувача кафедри управління фінансовими послугами ХНЕУ ім. С.Кузнеця, Ірини Лініченко, начальника управління обробки даних Головного управління статистики у Харківській області, Максима Серпухова, керівника науково-практичного проекту з розробки інструментів активізації експортної діяльності, а також успішних експортерів Харківщини відбудеться семінар «Інтернаціоналізація бізнесу та торговельні суперечки»
Цільова аудиторія: представники підприємств малого та середнього бізнесу Харківської області, менеджери відділів збуту, суб’єкти підприємницької діяльності – фізичні особи підприємці, що зацікавлені в активній присутності власної продукції на зовнішніх ринках, представники студенства Слобожанщини.
Сьомий семінар у рамках проекту відбудеться 12 грудня, з 16:00 до 17:40 у приміщенні Харківського національного економічного університету ім. С.Кузнеця (м. Харків, пр.Науки,9-А, головний корпус, 3 поверх, аудиторія А-3). Реєстрація учасників: з 15:30 до 16:00, виключно на підставі заповненої електронної заявки відповідно до наданих нижче даних.
ПІБ *
Your answer
Назва організації, яку Ви представляєте *
Your answer
Посада *
Your answer
Електронна адреса *
Your answer
Контактний номер телефона *
Your answer
Надаю згоду на обробку персональних даних *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service