Вебінар «Фінансові інструменти підтримки представників малого та середнього бізнесу»
в рамках реалізації проекту «Експорт. Ера-М»
27 лютого 2019 року за участі: начальника відділу мікро-, малого та середнього бізнесу Харківської філії ПАТ «Державний ощадний банк України» В. Кисіля, завідувача сектором організації продажів відділу мікро-, малого та середнього бізнесу Харківської філії ПАТ «ОЩАДБАНК» А.Хряка відбудеться вебінар «Фінансові інструменти підтримки представників малого та середнього бізнесу». У рамках заходу суб’єкти підприємницької діяльності дізнаються про: інструментарій фінансової підтримки бізнес-проектів малого та середнього бізнесу ПАТ «Державний ощадний банк України», зокрема за рахунок участі у програмі підтримки малого бізнесу «Будуй своє!»; алгоритм дій стосовно отримання державної допомоги представниками сільськогосподарського, агропромислового сектору в рамках державної програми підтримки у 2019 році.
Програма заходу доступна за посиланням: https://kharkivoda.gov.ua/content/documents____27.02.2019___Webinar-program.pdf
Цільова аудиторія: представники підприємств малого та середнього бізнесу Харківської області, менеджери відділів збуту, суб’єкти підприємницької діяльності – фізичні особи підприємці, що зацікавлені в активній присутності власної продукції на зовнішніх ринках, представники активної молоді Слобожанщини.
Вебінар відбудеться 27 лютого, з 16:00 до 17:00. Для реєстрації участі у вебінарі необхідно перейти за посиланням: https://goo.gl/forms/pMVJE0JcX2VCrwDN2
ПІБ *
Your answer
Назва організації, яку Ви представляєте *
Your answer
Посада *
Your answer
Електронна адреса *
Your answer
Контактний номер телефона *
Your answer
Надаю згоду на обробку персональних даних *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service