REGISTRACIJOS FORMA

VASAROS ŠOKIO MOKYKLA'17 vyks 2017 m. rugpjūčio 14 - 19 d. Menų spaustuvėje (Šiltadaržio g. 6, Vilnius).

Prieš registruojantis atidžiai peržiūrėkite pamokų tvarkaraštį ir išsirinkite tinkamo lygio kursus: http://dance.lt/files/various/VSM%2017%20-%20schedule.pdf
Kursų kainos nurodytos čia: http://dance.lt/files/various/VSM%2017%20Kainos%20ir%20nuolaidos.pdf

Užsiregistravus atsiųsime el.paštu patvirtinimą, kad jums yra rezervuota vieta. Po patvirtinimo gavimo prašome atlikti mokėjimą banko pavedimu per 5 dienas. MOKĖJIMAS GALI BŪTI ATLIKTAS TIK GAVUS PATVIRTINIMĄ. Neatlikus mokėjimo per 5 dienas vietos rezervacija nebegalioja.

Jūsų vardas *
Your answer
Jūsų pavardė *
Your answer
Gimimo data (metai-mėnuo-diena) *
Your answer
Tel. nr. (+370-6xx-xxxxx) *
Your answer
El. paštas *
Šiuo el.pašto adresu atsiųsime patvirtinimą ir mokėjimo informaciją. Tad patikrinkite, ar gerai įrašėte.
Your answer
Mokymosi įstaiga / Darbovietė *
Your answer
Moksleivio / studento pažymėjimo Nr.
Your answer
Šokio patirtis *
(3-7 sakiniai)
Your answer
Pažymėkite, jei reikės kursų baigimo diplomo
Pažymėkite, jei reikės sąskaitos-faktūros
Kursų pasirinkimas *
Pasirinkdami kelis kursus, atkreipkite dėmesį ar jie vyksta ne tuo pačiu metu ir į jų lygį. Tvarkaraštį ir lygius rasite čia: http://dance.lt/files/various/VSM%2017%20-%20schedule.pdf
Required
Contemporary dance technique “Happy feet” / Milan Tomášik
Contemporary dance technique and composition / Lander Patrick and Jonas Lopes
http://dance.lt/lt/180658/601234/projektai/vasaros_sokio_mokykla/vasaros-sokio-mokykla-17 TAS PATS KURSAS BUS KARTOJAMAS DU KARTUS: pirmadienį - trečiadienį ir ketvirtadienį - šeštadienį.
Contemporary dance technique "Sequencing Through" / Orlando Rodriguez
Nuolaidos
TAISYKLĖS *
1. Rengėjai pasilieka teisę keisti ir tikslinti programą, savo nuožiūra formuoti grupes ir neregistruoti dalyvių, jeigu jų susirenka daugiau, negu gali tilpti salėse. 2. Pirmenybė teikiama anksčiau užsiregistravusiems, gavusiems patvirtinimą ir susimokėjusiems už kursus dalyviams. 3. Registruojantis dalyvis turi pasirinkti tinkamo lygio pamokas:• Atviras lygis – gali dalyvauti visi norintys;• A lygis - turintys 1-3 metų šokio patirtį, mėgėjai; • B lygis - turintys 4 ir daugiau metų šokio patirtį;• C lygis - šokio specialybių studentai, Čiurliono menų mokyklos 11-13 klasių moksleiviai, profesionalūs šokėjai, choreografai. 4. Dėstytojas po pirmosios pamokos turi teisę savo nuožiūra perkelti dalyvį į kitą lygį. 5. Rengėjai pasilieka teisę filmuoti ir/ar fotografuoti pamokas bei be dalyvio leidimo ar kompensacijos panaudoti jo atvaizdą, užfiksuoti jo veiksmus ir pareiškimus bet kokioje tiesioginėje arba įrašytoje garso ar vaizdo medžiagoje ar kitose priemonėse, skirtose transliavimui, viešam demonstravimui, publikavimui, platinimui bei renginio dokumentavimui. 6. Dalyviams pamokas filmuoti ir fotografuoti draudžiama. 7. Kursus keisti ar jų atsisakyti galima tik pirmą dieną, suderinus su rengėjais ir sutikus to dalyko dėstytojui. 8. Pinigai už praleistus užsiėmimus grąžinami tik pateikus gydytojo pažymą, įrodančią negalėjimo dalyvauti kursuose priežastį. 9. Visą renginio laikotarpį dalyviai užsiėmimo pradžioje turi pasižymėti lankymo lape. Rengėjai arba dėstytojas turi teisę i pamoką neįleisti dalyvio, pavėlavusio daugiau negu 5 minutes. 10. Pažymėjimai išduodami tik tiems dalyviams, kurie lankė visą pamokų kursą. 11. Dalyviai privalo laikytis švaros ir tvarkos, nešiukšlinti, netriukšmauti bei netrukdyti pamokų. 12. Rengėjai neatsako už rūbinėse paliktus daiktus. Rekomenduojame vertingus daiktus pasiimti į salę. 13. Rengėjai neatsako už seminaro metu patirtas traumas, sužalojimus ar bet kokias sveikatos problemas. Dalyviai atsakingi už savo sveikatos būklę ir dalyvauja pamokose savo rizika. Jie privalo iš anksto perspėti dėstytoją apie savo sveikatos problemas, jei tokių yra. 14. „Vasaros šokio mokyklos’17“ rengėjai neteikia automobilių saugojimo aikštelės paslaugų. 15. Nesilaikantys taisyklių, dalyviai gali būti šalinami iš pamokų, negrąžinant mokesčio už praleistas pamokas.
Required
Jūsų komentarai
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms