Реєстрація в STEM-клуб "RoiK"
Вітаємо вас!

STEM-освіта в клубі «RoiK» м. Ужгород

Шановні батьки школяриків! Чи знаєте ви, що до 2030 року у світі виникнуть 186 нових професій, а 57, відомих зараз, зникнуть назавжди. 63 % дітей, які сьогодні навчаються у школах, в майбутньому будуть працювати у професіях, яких сьогодні, у 2019 році, ще не існує.
Щоб підготувати дитину до майбутніх викликів і допомогти їй знайти своє місце у динамічному середовищі, в всьому світі впроваджують STEM-освіту (Science, Technology, Engineering and Mathematics).
Основне, що потрібно знати про STEM-освіту, - це те, що вона не лише спрямовує увагу на природничо-науковий компонент навчання та інноваційні технології, але й активно розвиває творчу складову особистості та критичне мислення.
Першими, хто наважився впровадити STEM-освіту у м. Ужгороді, були ми – клуб робототехніки „RoiK.DIY.Robotics”. Маючи багаторічний, успішний досвід навчання дітей робототехніці, з цього року ми впроваджуємо повноцінні STEM-курси для дітей віком від 5 до 11 років.
Для початку, в клубі „RoiK” Ваші діти зможуть опанувати Наукові іграшки (Sience Toys), які навчать досліджувати та дізнаватися закони природи, а також дадуть уявлення про те, як функціонує світ.
Ті, хто опанує Наукові іграшки, зможуть навчатися більш складним речам – конструюванню, програмуванню, мехатроніці, електриці, логічно мислити та приймати правильні рішення.
І найголовніше! STEM-освіта у нашому клубі - це завжди дуже весело і дуже цікаво!!!

STEM-клуб "RoiK" працює в Ужгороді за адресою вул.Швабська, 64а.

В основу навчання входять навички конструювання та програмування на базі конструкторів, а також самостійні проекти, які дозволяють дитині розвинутись в напрямку вільного інженерного мислення. Основний напрямок розвитку дитини спрямовується на логічне мислення, технологію, математику, конструювання, програмування, розвиток мовлення та природні науки.

Групи формуються відповідно до віку дітей: 5-7 років, 7-11 років, 11-14 років, 15 і більше років або відповідно до знань і навиків дитини.

Вартість занять від 800 грн на місяць в залежності від напрямку навчання та курсу.

Всім необхідним для занять діти забезпечуються клубом.

В нас працюють гуртки "Father's day".

В нас можна відвідувати заняття для дітей 5-7 років у вихідні дні.

Також кожен охочий може записатись на безкоштовний пробний урок. Для участі у ньому треба мати лише гарний настрій і бажання розвиватися :)

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном: +38-050-317-99-77 (Viber)
та нас можна побачити на нашій сторінці у фейсбуку https://www.facebook.com/RoiK.DIYRobotics/
e-mail: in@roik.pro
Вкажіть, будь ласка, П.І.Б. Вашої дитини: *
Your answer
Дата народження дитини: *
MM
/
DD
/
YYYY
ПІБ батьків *
Your answer
Номер телефону *
Your answer
Адреса електронної пошти *
Your answer
В якій школі чи садочку навчається Ваша дитина? *
Your answer
Чи займалася Ваша дитина робототехнікою раніше? *
Напрямки робототехніки:
УВАГА. Приведіть друга на навчання і отримайте 10% знижки.... приведіть двох і отримайте 20%. Напишіть нижче хто Вас запросив.
Your answer
Примітка
Your answer
* Клуб робототехніки «RoiK.DIY.Robotics» здійснює збір, обробку та зберігання персональних даних відповідно до положень Закону України від 01.06.2010 № 2297-VI «Про захист персональних даних»
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of СЗОШ I-III ст.№2 з поглибленим вивченням окремих предметів м.Ужгорода. Report Abuse