StudOrgs styrelse 2021 eller funktionär 2021?
Är du intresserad av att ställa upp i styrelsen 2021 eller vara funktionär 2021? Vi samlar gärna in ditt namn och intresse på förhand. Har du frågor om styrelse arbetet och den post du är intresserad av kan du kontakta styrelsen via sskh-studorg@helsinki.fi eller tala direkt med en person från styssen:

Ordförande Anna Backström (anna.backstrom@helsinki.fi)

Sekreterare Laura Törnroos (laura.tornroos@helsinki.fi)

Skattmästare Lucas Hasselblatt (lucas.hasselblatt@helsinki.fi)

Studie- och arbetslivsansvarig Tuukka Kainulainen (tuukka.kainulainen@helsinki.fi)

Gulnäbbsutskottets ordförande Ronja Lindh (ronja.lindh@helsinki.fi)

Internationella utskottets ordförande Susanna Johansson Lundberg (susanna.johanssonlundberg@helsinki.fi)

Programutskottets ordförande Julia Rehn (julia.rehn@helsinki.fi)

Sitsvärd Elvira Rapo (elvira.rapo@helsinki.fi)

Klubbmästare Alexander Beijar (alexander.beijar@helsinki.fi)

Årsfestmarskalk Matilda Lindfors (matilda.lindfors@helsinki.fi)

Extraordinära funktionärsposter:
Chefredaktör
Idrottsansvarig
Spexansvariga
Andra årsfestmarskalk

Övriga funktionärer:
Redaktionssekreterare
Miljöansvarig
Jämlikhetsansvarig
Hustomte

Namn och styrelse- eller funktionärspost jag vill ställa upp för: *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy