Přihláška na Kurz WELLNESS JÓGY od 4.září 2018

Další otevření úspěšného KURZU WELLNESS JÓGY uvítá každý, kdo chce být ve šťastném těle, ve šťastné mysli.
Náplní kurzu bude protažení jednotlivých částí těla po sedavém dni, nebo po zatížení jinými sporty, a také posílení celého těla. Kurz je určen pro ženy i muže, je vhodný také pro začátečníky. Bude balzámem na váš bolavý krk a záda. Budeme střídat zklidnění s dynamikou, balanční pozice, pracovat se středem těla. Naučíte se ásány, kde posílíte svaly, o kterých jste možná dosud nevěděli. V závěru každé lekce váš čeká příjemná relaxace. Jedna lekce bude navazovat na druhou. Kurz má pokaždé jiný koncept, proto absolventi kurzu rádi pokračují a stále objevují nové.

❖ Kurz Wellness jógy začne ÚT 4.září 2018 vždy od 11:00 – 12:15 hod
Celkem 13 lekcí
Poslední lekce je 27.11.2018
Kurzovné 1300,-Kč

❖ Kde? V DDM v Třinci, ul. Bezručova 66, divadelní sál v 1.NP.
❖ Kurzem vás provede lektorka Mgr. Bc. Eva Svobodová, certifikace Yoga Alliance, 200 Hr Hatha and Ashtanga, Shiva Yoga Peeth school, Indie, více o lektorce na www.jogasevou.cz (sekce o mně)
❖ Kapacita je 15 osob

Tento kurz je vhodný i pro úplné začátečníky, jelikož se budeme zabývat jógou od základu až po hlubší aspekty jógy.

Přihlásíte se vyplněním tohoto formuláře, na kterém dole dáte odeslat.
Bližší info o obsazenosti kurzu na T: 606 742 174 nebo E: eva@jogasevou.cz

  This is a required question
  Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question

  Captionless Image
  This is a required question

  Údaje pro platbu a platební podmínky:

  Cena kurzu je 1.300,-Kč. Pro Vaši rezervaci je důležitá úhrada co nejdříve z důvodu velkého zájmu o tento kurz a omezené kapacity, nejpozději do 2 dnů od zaslání přihlášky do kurzu. ČSOB, a.s., číslo účtu: 172902537/ 0300 Variabilní symbol: 4092018 Do zprávy pro příjemce: vaše jméno a příjmení

  Storno podmínky:

  Potvrzená přihláška na příslušný workshop je oboustranně závazná a její zrušení podléhá obecným pravidlům stornovacích poplatků. Pakliže se kurzu nemůžete zúčastnit, jste povinni se z kurzu písemně odhlásit a uvolnit místo dalším zájemcům. V případě, že se písemně z kurzu neodhlásíte a kurzu se nezúčastníte, budou Vám taktéž účtovány stornovací poplatky. V případě, že nebude uhrazen doplatek ceny kurzu a současně se kurzu nezúčastníte, záloha celá propadá. Stornovací poplatky: Storno účasti minimálně 1 týden před termínem konání kurzu – stornopoplatek 50% ceny. Storno účasti méně než 2 dny před termínem konání kurzu – stornopoplatek 100% ceny. Stornopoplatkům se můžete vyhnout v případě, že za sebe najdete náhradníka, který se kurzu zúčastní. Účastník svým podpisem stvrzuje, že se seznámil s výše uvedenými podmínkami účasti na kurzu.

  Potvrzení přihlášky

  Tímto potvrzuji svou účast na kurzu jógy (připsáním úhrady Vám bude rezervováno místo)