Objednávka manželského "kardio-balíčka" - malého spoločného symbolu kampane Národný týždeň manželstva 2020 s témou "Náš príbeh".
Milí priaznivci dobrého manželstva, sme radi, že chcete obdarovať vašich známych-manželov alebo seba malým symbolom kampane NTM 2020.
Cena balíčka je 5,- €. V cene je započítaný aj náklad na výrobu a distribúciu štafetových balíčkov s príveskami bez mien manželov, ktoré sú distribuované bezplatne. Pri objednávke troch a viac balíčkov pre vašich priateľov či známych vám pripravíme balíček s vašimi menami ako darček :) Pri objednávke nad 10 balíčkov je cena jedného balíčka 4,- €.
Vďaka kúpe balíčka s menami podporujete šírenie malého symbolu NTM, cez ktorý sa kampaň NTM a teda podpora hodnoty manželstva v spoločnosti môže dostať ku čím viacerým ľudďom.
Veríme, že počas druhého februárového týždňa (10.-16. 2. 2020) sa budeme spoločne tešiť, keď stretneme čím viac ľudí, ktorí budú mať tento malý symbol so sebou. Ešte viac si však prajeme, aby každý manželský pár, ktorý dostane tento malý darček, bol ešte ochotnejší a pripravenejší, aj vďaka takejto pozornosti, ešte vernejšie pracovať na veľkom poslaní manželstva.
Drevený prívesok na retiazku pre manželku a drevený prívesok na kľúčenku pre manžela.
Manželský "kardio-balíček" s príveskom a kľúčenkou s menami a materiálmi k NMT 2020
Počet manželských párov, ktoré chcete obdarovať *
Your answer
Meno a priezvisko manželov, ktorých chcete obdarovať: *
Objednávku pre viaceré páry, ktoré chcete obdarovať, oddeľte bodkočiarkou (napr. Lucia a Peter Novák; Mária a Jozef Mokrý; Júlia a Vlado Malý) a pod. Priezvisko manžela poslúži na kontrolu, či im už niekto iný balíček neobjednal. V takom prípade Vás na túto skutočnosť upozorníme.
Your answer
Vaše krstné mená:
Uveďte ich v prípade, že si chcete ako manželia objednať balíček s personalizovanými príveskami aj pre seba. V prípade, že si objednávate tri alebo viac balíčkov pre svojich známych, prijmite balíček pre vás ako darček. Inak je jeho cena rovnako 5,- € .
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy