Abonementa pieteikšanas veidlapa
Žurnāla "Celtniecības un Būvniecības Industrija" abonomenta pieteikšanas veidlapa
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Žurnāla Industrija izdevumi
Viena izdevuma cena: 6.50 Eur (Cena ar PVN21% vienam eksemplāram).
Pēc iesnieguma nosūtīšanas, Saņēmējs saņem rēķinu par Izdevuma abonēšanu uz iesniegumā norādīto e-pasta adresi. Abonēšana nākamajam izdevumam iespējama, nosūtot iesniegumu vienu kalendāro mēnesi pirms izdevuma iznākšanas mēneša.
Izdevuma iznākšanas periodi: Pavasaris (Februāris), Vasara (Maijs), Rudens (Augusts), Ziema (Novembris)
Lūdzu, norādiet, kuru Industrija izdevumu vēlaties abonēt (iespējams atzīmēt vairākus): *
Required
Izdevuma saņēmējs un piegādes adrese
Vārds, Uzvārds *
Telefona Nr.
Adrese *
Pilsēta *
Novads *
Pasta indekss *
Abonēšanas nosacījumi
Pēc iesnieguma nosūtīšanas, Saņēmējs saņem rēķinu par Izdevuma abonēšanu. Izdevuma abonēšana iespējama vienam vai vairākiem izdevumiem. Abonēšana nākamajam izdevumam iespējama, nosūtot iesniegumu vienu kalendāro mēnesi pirms izdevuma iznākšanas mēneša.

Brīdinājums! Ja rēķins netiek apmaksāts līdz norādītajam datumam pilnā apmērā vai apmaksāts novēloti, izdevuma piegāde netiek sākta. Iemaksātā nauda tiek atdota pēc attiecīgā iesnieguma saņemšanas.
Izdevējs negarantē izdevumu piegādi, ja Abonēšanas iesniegumā Saņēmējs ir norādījis neprecīzu vai nepareizu piegādes adresi. Šajā gadījumā iemaksātā nauda netiek atgriezta.  
Abonēšanu ir iespējams pārtraukt, nosūtot Izdevējam rakstisku iesniegumu vismaz vienu kalendāro mēnesi pirms izdevuma iznākšanas. Šajā gadījumā iemaksātā nauda par nesaņemtajiem izdevumiem tiek atgriezta Saņēmējam.
Piegādes adrese nomaiņa ir iespējama, nosūtot Izdevējam rakstisku iesniegumu vismaz vienu kalendāro mēnesi pirms izdevuma iznākšanas.

Pretenziju par izdevuma nepiegādāšanu Saņēmējs iesniedz rakstiski viena kalendārā mēneša laikā no izdevuma iznākšanas perioda. Ja izdevuma piegāde nav veikta Izdevēja vainas dēļ, tad Izdevējs atgriež iemaksāto naudu par izdevumu.
Abonēšanas nosacījumi *
Required
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy