Badanie rynku doradztwa logistycznego w Polsce
Redakcja dwumiesięczników „Logistyka a Jakość” oraz „Nowoczesny Magazyn” po raz drugi przygotowuje badanie rynku doradztwa logistycznego w Polsce. Od naszego poprzedniego badania minęło dokładnie dziewięć lat i nadal jest to jedyna analiza tego obszaru logistyki na rynku. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli zechcą Państwo wziąć w drugiej edycji badania.

Wypełnienie ankiety badawczej zajmuje nie więcej niż 20 minut. Ankieta kierowana jest do dyrektorów, kierowników, menedżerów i specjalistów z obszaru logistyki, którzy mieli lub mają doświadczenie ze współpracy z firmą świadczącą usługi doradztwa logistycznego. Celem badania jest rozpoznanie i opisanie rynku doradztwa logistycznego oraz motywów, które decydują o sięganiu po zewnętrznych ekspertów przy realizacji projektów logistycznych.

Wyniki badania zostaną opublikowane w obszernym raporcie, który będzie dystrybuowany jako odrębna publikacja w wersji elektronicznej na naszych portalach internetowych www.nm.pl i www.laj.pl.

Ankieta jest anonimowa, ale wszyscy, którzy wypełnią ankietę i zdecydują się na pozostawienie nam swojego adresu e-mail – w podziękowaniu otrzymają priorytetowo w wersji elektronicznej opracowanie zawierające wyniki badania.

W przypadku dodatkowych pytań - pozostaję do Państwa dyspozycji pod adresem mailowym magdalena.libiszewska@forum-media.pl.

Zachęcam do wypełnienia ankiety,
Magdalena Libiszewska, redaktor naczelna „Logistyki a Jakość”


Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy