REĢISTRĀCIJAS ANKETA - "NVO GADATIRGUS"
Aicinām biedrību pārstāvjus, uzņēmējus, pašvaldības pārstāvjus, kā arī jebkuru interesentu piedalīties sadarbības veicināšanas pasākumā - "NVO gadatirgus"!

"NVO gadatirgus" notiks š.g. 29.septembrī, no plkst.15:00, Gulbenes kultūras centrā!

“NVO gadatirgus” tiek organizēts ar mērķi vietējo sabiedrību iepazīstināt ar teritorijā esošo biedrību darbības virzieniem, radot labvēlīgu vidi atvērtām diskusijām par savstarpējo sadarbību un sabiedrības līdzdalības iespējām un ieguvumiem, kā arī finansiālām sadarbības iespējām un vairotu savstarpējo atpazīstamību. Šajā aktivitātē tiek sniegta iespēja izzināt organizāciju darbu un iespējas iesaistīties biedrībās kā jaunam biedram.

DIENAS KĀRTĪBA

14:30-15:00   Dalībnieku reģistrācija.

15:00-15:20  "NVO Gadatirgus” atklāšana.

15:20-16:20    PIRMĀ DISKUSIJA - TAGADNE: SABIEDRĪBAS LĪDZDALĪBA. SAVSTARPĒJĀ SADARBĪBA.  AKTIVITĀTE. Piedalās: Gulbenes novada pašvaldības un nevalstisko organizāciju pārstāvji un uzņēmēji.

16:20-16:30 Pārtraukums

16:30-17:30    OTRĀ DISKUSIJA - NĀKOTNE: IDEJAS. SAVSTARPĒJĀ SADARBĪBA. IEGUVUMI. Piedalās: Gulbenes novada pašvaldības un nevalstisko organizāciju pārstāvji un uzņēmēji

17:30-18:00  DISKUSIJU KOPSAVILKUMS

18:00-20:00   “NVO GADATIRGUS” - Iespēja satikt aktīvās Gulbenes novada nevalstiskās organizācijas

Aktivitātes laikā tiks uzņemtas fotofiksācijas, kuras var tikt ievietotas projekta īstenotāja mājaslapā - www.sateka.lv  un sociālo tīklu vietnē.

Dalība "NVO gadatirgū" BEZMAKSAS.

Papildus jautājumu gadījumā ar biedrību "SATEKA" var sazināties, rakstot e-pastu - sateka@sateka.lv vai zvanot +371 26330257 (birojs)!

UZ TIKŠANOS "NVO GADATIRGŪ"!

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, Uzvārds
*
Tālruņa numurs
*
E-pasta adrese
Pārstāvētā organizācija/uzņēmums
*
"NVO gadatirgū" vēlos:
PIEKRIŠANA *
PALDIES PAR REĢISTRĀCIJU!
Norādītie personas dati tiks izmantoti tikai aktivitātes organizēšanai. 
Aktivitāte norisinās projekta Nr. AIF/2021/IK/23 “Savējo Atbalsts Teritorijas un Efektīvas Kopienas Attīstībai!” ietvaros, ko finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Sateka. Report Abuse