FORMULARZ DO PORADY LAKTACYJNEJ -wypełnienie formularza, nie oznacza rejestracji na wizytę. Termin wizyty należy uzgodnić indywidualnie
https://polozna.net
kontakt@polozna.net
NIP: 8172110492 Anna Plaskota-Gładosz

koszt porady specjalisty to 100zł

tel 513692281

Porady wykonuje:

Anna Plaskota-Gładosz
mgr Położnictwa
Certyfikowany Doradca Laktacyjny,
Specjalistka pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego

w Poradni Laktacyjnej w Mielcu ul. Zygmuntowska 3 (parter drugie drzwi na prawo od sklepu Żabka)

Mielec Zygmuntowska 3 (link do maps google)-> https://goo.gl/maps/kGVYnCqdz5TSySuW6
Proszę przeczytać poniższe informacje:
Pacjentki, które chcą skorzystać z konsultacji, prosimy o zapoznanie się z zamieszczonymi poniżej informacjami i zastosowaniem się do naszych zaleceń.
Nasze i Wasze bezpieczeństwo jest naszym priorytetem.W obliczu trwającej epidemii i wzrastającej liczby stwierdzonych przypadków zakażenia nowym koronawirusem należy minimalizować kontakt z innymi osobami. Dlatego tak ważne jest, aby spędzać jak najmniej czasu w placówce medycznej i dbać o zachowanie wszelkich środków bezpieczeństwa.

PERSONEL MEDYCZNY STANOWI PIERWSZĄ LINIĘ FRONTU W KONTAKCIE Z PACJENTEM. NIE NARAŻAJ NAS NA NIEBEZPIECZEŃSTWO I BRAK MOŻLIWOŚCI POMOCY PACJENTOM. WZNAWIAMY PRACĘ GABINETU, ŻEBY SŁUŻYĆ POMOCĄ I CHCEMY TO ROBIĆ BEZPIECZNIE. BĄDŹ Z NAMI SZCZERY.
Zasady wizyty w gabinecie / poradni laktacyjnej:
• Uzupełnij szczegółowo wywiad, który otrzymujesz. Wywiad musi być uzupełniony dzień przed wizytą! O resztę szczegółów położna dopyta podczas porady.

• Uzupełnij również oświadczenie dotyczące COVID-19. Podczas porady podpiszesz je osobiście. Pamiętaj!!! Nie narażaj ani siebie, ani innych pacjentów! Jeśli masz objawy, zostań w domu i skorzystaj z porady on-line. Za składanie fałszywych oświadczeń grozi kara wg przepisów prawa.

• Na wizytę przybądź maksymalnie 5 minut przed zaplanowanym terminem porady.

• Do poczekalni partner może pomóc przynieść dziecko w foteliku lub pomóc w jakikolwiek inny sposób. Podczas wizyty nie może przybywać w gabinecie, ani w poczekalni! Podczas porady w gabinecie znajduje się jedynie mama wraz z dzieckiem.

• Okrycie wierzchnie zostaw w poczekalni, zdejmij buty i zostaw je w poczekalni.

• Przed wizytą zostanie zmierzona temperatura.

• Po zmierzeniu temperatury zostaniesz poproszona o umycie rąk oraz ich dezynfekcję. Na wizytę zabierz ze sobą jednorazowe rękawiczki oraz własny długopis.

• Na wizytę proszę ze sobą zabrać maseczkę lub przyłbicę.

• Przed wizytą przygotuj pytania, które chcesz zadać położnej / doradcy laktacyjnemu. To ważne, ponieważ chcemy maksymalnie skrócić czas wizyty.

• Porada dzięki wcześniejszemu wypełnieniu wywiadu oraz zastosowaniu się do zaleceń przebiegnie bezproblemowo i pozwoli skrócić czas wizyty do niezbędnego minimum.

• Podczas wizyty zostaną omówione zalecenia, które otrzymasz drogą e-mailową, aby zachować maksimum bezpieczeństwa i ograniczyć kontakt.

• Przygotuj kartę płatniczą (na miejscu jest możliwość płatności kartą) lub przygotuj odliczoną gotówkę ewentualnie dokonaj przelewu bankowego na nr konta: MBank S.A. 16 1140 2004 0000 3002 7654 9694 - PRZED konsultacją
Zalecenia do porady laktacyjnej - W miarę możliwości prosimy, aby dziecko NIE BYŁO bezpośrednio po karmieniu, żeby położna mogła ocenić karmienie na wizycie.
• Na poradę zgłoś się z książeczką zdrowia dziecka, posiadaną dokumentacją medyczną dziecka (np. wypis ze szpitala, zaświadczenia od specjalistów).

• Zabierz dwie pieluszki tetrowe / flanelowe (potrzebne do karmienia, ważenia).

• Jeśli korzystasz ze sprzętu laktacyjnego, np. laktator, nakładki silikonowe, itd. – zabierz ze sobą na wizytę.

• Jeśli korzystasz z poduszki do karmienia – zabierz ze sobą. Z powodu epidemii, zaleca się, aby pacjentka korzystała jedynie z własnych poduszek do karmienia.

• Zapisz wcześniej pytania, które chcesz zadać położnej / doradcy.


Dodatkowo!!!
Jeśli w ciągu ostatnich 14 dni miałaś kontakt z osobą chorą na ospę, odrę, różyczkę lub inne choroby zakaźne – poinformuj nas o tym. !!!
Osoby, które nie zastosują się do powyższych zaleceń, nie będą mogły skorzystać z porady. Rezerwacja terminu bez odwołania obliguje pacjenta do opłacenia wizyty.

Nasz personel przed każdą konsultacją z pacjentem dokonuje na sobie pomiaru temperatury,
a podczas wizyty stosuje środki ochrony osobistej.

Jeśli masz jakieś wątpliwości – skontaktuj się telefonicznie, drogą e-mailową lub za pomocą wiadomości na Facebooku.
Uwaga! Nasz telefon jest obsługiwany też przez konsultanta medycznego, który przekazuje wszelkie niezbędne informacje.
kontakt@polozna.net
tel: 513 692 281
www.facebook.com/polozna.net
www.polozna.net
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy