Eksporta brokastis "Eksporta tirgus diversifikācija"
Aicinām Jūs piedalīties mūsu jaunajā pasākumā – Eksporta brokastis, kura laikā apvienosim LTRK eksportējošos uzņēmumus, lai savstarpēji tuvāk iepazītos un diskutētu par aktuālām tēmām, daloties ar savu pieredzi.

Nepamatotais un neprovocētais Krievijas karš pret Ukrainu ir ietekmējis arī Latvijas uzņēmu darbību, uzņēmējiem ir nācies palielināt savu eksporta produktu klāstu un izplatīšanas tirgus dažādību. Ar tēmu par eksporta tirgu diversifikāciju vēlamies atklāt jaunu pasākumu ciklu uzņēmumiem, kas eksportē vai plāno eksporta uzsākšanu. Pasākuma ietvaros viena no lielākā zivju pārstrādes uzņēmuma – SIA Karavela - attīstības direktors Jānis Endele dalīsies ar pieredzes stāstu kā uzņēmumam izdevās diversificēt eksporta tirgus un pārtraukt eksportu uz Krieviju.

Eksporta brokastīs būs lieliska iespēja arī iepazīties ar citiem LTRK eksportējošajiem uzņēmumiem, dalīties ar savu pieredzi. Uz pasākumu ir aicināti eksporta vadītāji, tādēļ pasākums būs ļoti piemērots, lai paplašinātu kontaktu tīklu.

Aicinām pieteikties Eksporta brokastīm, lai brīvā formātā diskutētu par svarīgiem jautājumiem.

Kad: 9.maijā, plkst. 09:00

Kur: LTRK namā, Kr.Valdemāra 35

Kas: LTRK eksportējošie uzņēmumi

Reģistrācija līdz 8. maijam, vietu skaits ir ierobežots.

LTRK kontaktpersona: Veronika Šaporenko, veronika.saporenko@ltrk.lv
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Uzņēmums
*
Uzņēmums ir LTRK biedrs *
Darbības nozare *
Kontaktpersonas vārds, uzvārds *
Kontakpersonas amats *
Kontaktpersonas telefona numurs *
Kontaktpersonas e-pasta adrese *
Kā uzzinājāt par šo aktivitāti?
*
Komentāri, jautājumi
Reģistrējoties Pasākumam, dalībnieks nodod organizatoram šādus savus datus: vārds, uzvārds, e-pasta adrese, telefona numurs. Dalībnieks, reģistrējoties Pasākumam, apliecina savu brīvu gribu dalībai pasākumā, kā arī izsaka piekrišanu Dalībnieka datu apstrādei ievērojot Pasākuma norisei nepieciešamo apjomu, mērķi un termiņu. Organizators apliecina, ka Dalībnieka iesniegtie dati tiks glabāti, apstrādāti tikai tādā apjomā un termiņā, kādā tas nepieciešams Pasākuma norisei un Dalībnieku uzskaites kontrolei, bet ne ilgāk kā 1 gadu pēc Pasākuma norises.
Clear selection
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy