NAUJAS KURSAS KOLEGOMS. Kaip gyventi iš žinių, idėjų ir kūrybos: dabar, naujame pasaulyje
?
Naujas, įkvepiantis, praktiškas ir savyje talpinantis tai, ko nerasite niekur kitur: kursas tiems, kurie nori savo žinias, įgūdžius, patirtis ir idėjas versti pajamų šaltiniu - patraukliu turiniu skaitytojams, klausytojams, žiūrovams ar dalyviams.

Tai ilgamete darbine patirtimi, sėkmės atvejais ir itin brangiomis klaidomis grįstas praktinis kursas, išsamiai atsakantis į klausimus:
- Kaip sukurti gerą nuotolinį kursą 
ir gyventi iš jo?

- Kaip parašyti įkvepiančią mokomąją knygą ir iš jos uždirbti?Jūsų laukia aiškiai, sistemingai sudėliota geroji praktika iš ilgamečio darbo su tūkstančiais dalyvių ir skaitytojų: 

- naudingiausios įžvalgos dirbant su laiką kiek pralenkusiomis idėjomis, 

- energiją ir pinigus tausojantys sprendimai,

- pardavimai be brukimo ir prievartos,

- išieškotas santykis su savo kūriniais ir jų “vartotojais”,

- idėjos, užaugančios savarankiškam gyvenimui,
- ir begalė kitų svarbių, efektyvių, tikrovėje veikiančių dalykų - tiesiai iš žmogaus, kuris be jokios pagalbos iš šalies sukūrė nuotolinius kursus-bestselerius ir fizine prasme kuklutę, tačiau didžiulį ažiotažą sukėlusią knygą "Atleisk savo šefą", kuri per pirmus savo metus (2013-aisiais) man atnešė beveik 100 000 litų praktiškai visiškai neinvestuojant į "žinomumą", reklamą ir kitus man asmeniškai neįdomius dalykus.

Šiame kurse apjungiu geriausias ankstesnių savo kursų patirtis:

- čia labai svarbus išlieka rašymas, siekių formulavimas, sąžiningas darbas su savimi atsakinėjant sau į kryptingus (tačiau nebūtinai visada malonius) klausimus pagal specialiai parengtus klausimynus,

- intensyvumas yra vienas kurso skyrius per savaitę, nes tai dalyviams suteikia tam tikrą saugumo jausmą ir padeda kurtis naują ritmą, sveiką rutiną,

- praktikos turinys yra "pririštas" prie Jaunačių, pilnačių ir delčių, nes, kaip liudija dalyvių atsiliepimai, būtent tai itin pasiteisina tiek EŽD eksperimento, tiek Jaunaties praktikos metu.

(Jaunaties meto "naudojimas" norų ir tikslų formulavimui nėra susijęs su jokia religija - tai veikiau sodininkų požiūris: yra metas sėti minčių sėklas, ir yra metas auginti jas savo veiksmais; būtent tam atsižvelgiame į mėnulio fazes.)

Kaip ir kituose mano kursuose, čia medžiaga dalyviams pateikiama raštu.

Kurso trukmė: 10 savaičių.

Pirmosios grupės dalyviai gali tapti dalies šio kurso turinio bendrakūrėjais: jų įžvalgos, laimėjimai, sunkumai ir tų sunkumų sprendimai taps papildoma medžiaga vėlesniems dalyviams, o į pirmųjų grupių dalyvių klausimus bus išsamiai atsakoma klausimų-atsakymų dalyje.

Labai rekomenduočiau prieš šį kursą būti baigus bent jau EŽD eksperimentą, nes sąmoningai vengiu dubliuoti kursų medžiagą ir kartotis, o įgūdis kūrybiškai formuluoti savo tikslus ir afirmacijas čia bus tikrai labai svarbus.
Nauja EŽD eksperimento grupė darbą pradeda netrukus, šis kursas be pertraukų vyksta nuo 2015-ųjų ir taip ilgai gyvena praktiškai vien dalyvių rekomendacijų dėka:
http://www.ilzes-dirbtuves.lt/ezd-eksperimentas/

Taip pat jei kamuoja klausimai "ar aš apskritai turiu ką pasakyti", "kokią teisę aš turiu uždirbti iš žinių", "kaip apskritai galima pardavinėti intelektinius produktus, juk jų nepačiupinėsi" - šis kursas neduos naudos, nes jis nėra skirtas dirbti su savo baimėmis, negatyviais įsitikinimais ir išankstinėmis nuostatomis, o nepadirbus su tuo, bandyti kažką kurti verdant baimėse ir netikrume bus tikrai labai sunku. Darbui su šiomis temomis skirta Nuostatų keitimo praktika, ji sėkmingai veikia nuo 2016-ųjų, rekomenduočiau ją baigti prieš šį kursą:
http://www.ilzes-dirbtuves.lt/nuostatu-keitimo-praktika/

Naujasis kursas yra skirtas žmonėms, kurie suvokia savo sukauptų žinių vertę, objektyviai vertina savo pasiekimus, geba dirbti savarankiškai ir žino, ką nori perduoti savo skaitytojams, klausytojams, žiūrovams ar kursų dalyviams.

Detalesnė informacija bus atsiųsta Jūsų žemiau nurodytu el. paštu. (Jūsų el. paštas niekada nebus naudojamas kitiems tikslams, nei registracija į šį konkretų kursą, ir niekada nebus perduodamas trečioms šalims.)

(Labai prašyčiau registruotis el. paštu, nurodančiu Jūsų vardą ir pavardę - aš nesu anonimiška ir norėčiau, kad šiame tikrai asmeniškame ir daug privačios mano informacijos atskleisiančiame kurse dalyvausiantys žmonės taip pat nebūtų anonimiški. Tad tokie el. paštai kaip 464657585812949@gmail.com ar mazutismeskutis@yahoo.com nebus įtraukiami į būsimų dalyvių sąrašus. Dėkoju už supratingumą.)

Kaip ir kituose mano kursuose, taip ir čia, dalyviai galės rinktis mokesčio dydį už visą 10 savaičių kursą.

“Ilzės dirbtuvės” © 2020

Email address *
Ar Jūs norite rašyti knygą, ar kurti nuotolinį kursą? *
Ar Jūs turite išsikristalizavę temą, kuria norėtumėte rašyti knygą ar kurti nuotolinį kursą? *
Kokios srities žiniomis ketinate dalintis savo knygoje / kurse? Pažymėkite artimiausią: *
Required
Ar esate dalyvavę kituose "Ilzės dirbtuvių" kursuose ar renginiuose? *
Required
Tai motyvacinė anketa, siekiant susipažinti su dalyvių patirtimis dirbant savarankiškai. Jei dalyvavote kituose "Ilzės dirbtuvių" kursuose ar taikėte teorijas praktikoje po seminarų, ką svarbiausio pasiėmėte? Kokį didžiausią pokytį Jums pavyko įnešti į savo gyvenimą? Kurio konkrečiai kurso metu ar po kurio seminaro tai vyko? *
Your answer
Koks būtų svarbiausias Jūsų (su Jūsų būsimu kūriniu ar Jumis kaip kūrėju susijęs) klausimas, į kurį norėtumėt rasti atsakymą šio kurso metu? *
Your answer
Jei dalyvavote kituose "Ilzės dirbtuvių" kursuose ar taikėte teorijas praktikoje po seminarų, kas buvo sunkiausia dirbant savarankiškai? Kur reikėjo daugiausia pastangų, kas atrodė sudėtingiausia? Kurio konkrečiai kurso metu ar po kurio seminaro tai vyko? *
Your answer
Dar sykį, Jūsų el. paštas. (Kartais žmonės, rašydami savo el. paštą, suklysta, tuomet nebėra galimybės su jais susisiekti. Pakartotas el. paštas sumažina klaidos tikimybę.) *
Your answer
Būna, kad į naują renginį "Ilzės dirbtuvėse" ar net į vieną naują praktikos grupę užsirašo šimtai žmonių. Tuomet dėl adresatų gausos mūsų siunčiama informacija kartais nukeliauja į SPAM ar reklaminių laiškų dėžutę. Tokiu atveju žmonės mūsų laiškų nepastebi ir praleidžia galutinį registracijos terminą, po kurio prisijungti nebegalima. Kad išvengtume tokio scenarijaus, rekomenduojame jau dabar prisidėti el. pašto adresą ilzes.dirbtuves@gmail.com prie savo kontaktų sąrašo. Tuomet visa informacija Jus pasieks laiku ne tik dabar, bet ir kurso metu: o tai labai svarbu ne tik Jums, bet ir mūsų komandai. Būtent todėl prašome įtraukti el. pašto adresą ilzes.dirbtuves@gmail.com į savo kontaktų sąrašą, kad mūsų laiškai nebūtų filtruojami kaip SPAM'as. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy