Registracija į renginį "Informacinės grėsmės ir technologijos: nuo deepfakes iki Roblox"

Šiandienos technologijos - nuo dirbtinio intelekto iki socialinių tinklų ir metavisatos platformų - gali reikšmingai prisidėti prie patogesnio gyvenimo bei suteikti naujų bendravimo galimybių. Tačiau kartu jos atveria ir naujas galimybes manipuliuoti informacija bei ją skleisti. Nuo įrankių, galinčių suklastoti vaizdo įrašus iki žalingo ar neapykantą skatinančio turinio populiariose socialinėse ir žaidimų platformose.

📌Ar tokios baimės yra pagrįstos? Susitikime rugsėjo 30 d. 14:30 val. Palangos atviroje jaunimo erdvėje „Be stogo“ (Vytauto g. 106 / Jūratės g. 42 (kampinis namas, II aukštas) ir padiskutuokime kartu su Vytauto Didžiojo universiteto Viešosios komunikacijos katedros docentu dr. Ignu Kalpoku!

 

✌️Renginys orientuotas į 13-30 m. amžiaus asmenis. Dalyvavimas nemokamas

📸Viešinimo tikslais renginys bus fotografuojamas.

 

------

Šis renginys yra VšĮ „Vilniaus jaunimo informacijos ir savanorystės centro“ įgyvendinamo projekto „Kritinis mąstymas ir saugus naudojimasis medijomis“ dalis.

Daugiau apie projektą skaitykite: https://savanoriucentras.lt/projektas-kritinis-mastymas-ir-saugus-naudojimasis-medijomis/ 

Projektas bendrai finansuojamas Europos Sąjungos (2021-2-LT02-KA154-YOU-000040712).

Renginio partneriai: Palangos atvira jaunimo erdvė „Be stogo“ ir Palangos kultūros ir jaunimo centras.


❓Turi klausimų? Susisiek:
el. paštu: info@savanoriucentras.lt
telefonu: 8 640 10996 

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jūsų vardas ir pavardė *
Koks Jūsų amžius?
*
El. paštas
*
Kokiame mieste/ miestelyje gyvenate?
*
Jūs esate:
*
Ar manote, kad savo gyvenime susiduriate su kai kuriomis iš toliau išvardintų kliūčių?
*
Iš kur sužinojote apie renginį?
*
Nuo 2018 m. gruodžio 11 d. Sąjungos institucijoms tvarkant asmens duomenis asmenų apsauga užtikrinama pagal 2018 m. spalio 23 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą Nr. 1725/2018/ES. Šiame reglamente vadovaujamasi tais pačiais principais ir taisyklėmis, kurie nustatyti Bendrajame duomenų apsaugos reglamente. Jūsų duomenis, užtikrinant jų konfidencialumą, renginio organizavimo tikslais renka ir tvarko Vilniaus jaunimo informacijos ir savanorystės centras.
*
Sutinku būti fotografuojamas reginio metu ir po renginio medžiaga gali būti viešinama organizatoriams priklausančioje interneto svetainėje bei socialiniuose tinkluose.
*
Jūsų klausimas renginio organizatoriams arba lektoriui doc. dr. Ignui Kalpokui (neprivaloma)
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy