Formularz zgłoszeniowy do projektu "Terapia tańcem"
Bezpłatne zajęcia taneczno-ruchowe dedykowane dzieciom z grupy wiekowej 7-11 lat z niepełnosprawnościami (Spektrum Autyzmu), odbędą się w ramach programu „Przezwyciężanie niepełnosprawności poprzez ruch i taniec” finansowanego z funduszy programu „Działaj Lokalnie”. W ramach programu odbędzie się 26 spotkań. Zajęcia rozpoczną się 16.09.2019, a zakończą 16.12.2019 i będą się odbywały w Mediatece, ul. 3 Maja 57, Grodzisk Maz. w poniedziałki i czwartki w godz. 18:30-19:15.
Rodzice, którzy zgłoszą dziecko poprzez niniejszy formularz zostaną zaproszeni wraz z dzieckiem na spotkanie dotyczące udziału w projekcie, które odbędzie się w poniedziałek 26.08.2019 r. w Studiu tańca "Dancing Queen" w Grodzisku Maz., ul. Kilińskiego 5 lok. 11. Skontaktujemy się z Państwem w celu umówienia godziny spotkania. Udział dziecka w projekcie zostanie potwierdzony po spotkaniu do 06.09.2019.

Wypełnienie i wysłanie powyższego formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Grupę wsparcia dzieci z autyzmem w zakresie niezbędnym do realizacji rekrutacji uczestników do Programu „Przezwyciężanie niepełnosprawności poprzez ruch i taniec”.

KLAUZULA INFORMACYJNA
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) informuję, iż:
1.Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Małgorzata Abramczyk –Maglakelidze właścicielka studia tańca „Dancing Queen” z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Kilińskiego 5 m 11.
2.Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji umowy uczestnictwa dziecka w zajęciach tanecznych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a, b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 r.
3.Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do zawarcia umowy uczestnictwa dziecka w zajęciach tanecznych. Jest Pani/Pan zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy i uczestnictwa dziecka w zajęciach.
4.Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą podmioty uprawnione na podstawie przepisów prawa.
5.Gwarantuję spełnienie wszystkich pani/Pana praw wynikających z RODO tj. prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
6.Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia uczestnictwa dziecka w zajęciach i przedawnienia roszczeń wynikających z realizacji umowy oraz do czasu wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów podatkowych i rachunkowych.
7.Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r.8.Może Pani/Pan skontaktować się ze studiem tańca „Dancing Queen”w sprawie ochrony danych pod adresem: kontakt@studiodq.pl lub nr tel.515286865.

Imię i Nazwisko Dziecka *
Wiek Dziecka *
Rodzaj niepełnosprawności Dziecka *
Imię i Nazwisko Rodzica *
Nr tel. *
Adres e-mail *
Program dofinansowano ze środków Programu "Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Stowarzyszenia Europa i My.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy