OND III - Oaza Nowej Drogi III stopnia
Zapraszamy serdecznie na rekolekcje Oazy Nowej Drogi III stopnia dla osób po 2 klasie gimnazjum, które odbywać się będą w terminie 17 lipca - 1 sierpnia.

https://www.facebook.com/events/111337369731784/

Zapisy krok po kroku:
1. Należy uzupełnić udostępniony formularz zgłoszeniowy na wydarzeniu oraz na stronie plockaoaza.pl
2. Po wypełnieniu formularza, w ciągu 7 dni, należy wpłacić zaliczkę w wysokości 300 zł na konto: Diecezja Płocka, ul. Tumska 3, 09-402 Płock, numer konta: 76 1240 3174 1111 0010 5717 5745.
Osoby, które nie dokonały wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni od zgłoszenia się tracą rezerwację.
3. Koniecznie w tytule przelewu należy podać imię i nazwisko uczestnika oraz Oazę, na którą jedzie np. tytuł przelewu: Jan Kowalski ONŻ I stopnia. W przypadku braku tytułu przelewu nie będziemy wiedzieli, kogo jest zadatek.
4. Następnie zależy pobrać ze strony plockaoaza.pl kartę zgłoszeniową na odpowiednią Oazę i dostarczyć ją Moderatorowi Diecezjalnemu ks. Krzysztofowi Rucińskiemu do 1 czerwca oraz złożenie jej w recepcji w MCEW Studnia w Płocku na ul. Górnej 1 A

Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Parafia *
Your answer
Rok urodzenie *
Your answer
Telefon kontaktowy *
Your answer
Telefon kontaktowy opiekuna *
Your answer
Adres mailowy
Your answer
Formacja w parafii *
Imię i Nazwisko Animatora
Your answer
Przebyte oazy wakacyjne *
Required
Uwagi (zdrowotne, żywieniowe itp.)
Your answer
Zmiana stopnia na OND III z:
Wypełniamy jeżeli ktoś już się zapisał na rekolekcję i chce się przepisać na OND III
UWAGA
1. Po wypełnieniu formularza, w ciągu 7 dni, należy wpłacić zaliczkę w wysokości 300 zł na konto: Diecezja Płocka, ul. Tumska 3, 09-402 Płock, numer konta: 76 1240 3174 1111 0010 5717 5745.
Osoby, które nie dokonały wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni od zgłoszenia się tracą rezerwację.
2. Koniecznie w tytule przelewu należy podać imię i nazwisko uczestnika oraz Oazę, na którą jedzie np. tytuł przelewu: Jan Kowalski ONŻ I stopnia. W przypadku braku tytułu przelewu nie będziemy wiedzieli, kogo jest zadatek.
3. Następnie zależy pobrać ze strony plockaoaza.pl kartę zgłoszeniową na odpowiednią Oazę i dostarczyć ją Moderatorowi Diecezjalnemu ks. Krzysztofowi Rucińskiemu do 1 czerwca, złożenie jej w recepcji w MCEW Studnia w Płocku na ul. Górnej 1 A
Przetwarzanie danych osobowych *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ruch Światło-Życie Diecezji Płockiej oraz Diakonie Komunikowania Społecznego dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rejestracji na rekolekcje (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922) oraz Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres plockaoaza@gmail.com spod adresu, którego zgoda dotyczy.
Przetwarzanie danych osobowych *
Zgodnie z art. 8 RODO, na przetwarzanie danych osobowych potwierdzam pełną wiedze opiekuna prawnego o udzielonej zgodzie oraz zapisaniu się na rekolekcję.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms