Wielka Gala WNPiD 2018
Drodzy Studenci,
zapraszamy do nominowania 3 wykładowców w poszczególnych kategoriach, którzy dostaną swoje nagrody podczas Wielkiej Gali WNPiD. Uwaga! Przed nominowaniem prosimy o przeczytanie opisu kategorii! Twój głos się liczy :)
Nr albumu (tylko do weryfikacji ważności głosu) *
Your answer
Opowieść Wigilijna/ Ebenezer Scrooge *
Na początku swojej kariery, miał/miała wobec studentów proste i twarde zasady, których kurczowo się trzymał/trzymała. Przy wstawianiu ocen do Usosa, podczas klikania na klawiaturze 2 o czerwonym kolorze, nawet nie drgnęła mu/jej ręka. Jednak z czasem jego/jej serce zmiękło, a studenci traktują go/ją nie tylko z należytym szacunkiem, ale i sympatią.
Your answer
Gorączka Złota/ Tramp (najbardziej zabawny) *
Ten wykładowca/ta wykładowczyni, tak jak Charlie Chaplin połączył komizm z wciągającą fabułą miłosną w "Gorączce złota", tak on/ona potrafi pogodzić edukacje, z dobrą zabawą. Dba, aby na zajęciach nie było nudno, a studenci wychodzili z wydziału z uśmiechem od ucha do ucha.
Your answer
Przeminęło z Wiatrem/ Scarlett O’Hara (przebojowa, silna osobowość) *
Cechują go/ją odwaga, miłość do uczelni oraz upór. Nie zważa na to, co powiedzą inni wykładowcy. Potrafi wykorzystać nadarzające się okazje oraz akceptuje postępujące zmiany i choćby wszystkie sale były zajęte, to ćwiczenia/wykłady i tak się odbędą.
Your answer
Zorro (najbardziej opiekuńczy, cichy bohater) *
Jest bohaterem/bohaterką WNPiD, kiedy przechodzi korytarzem, widać podziw w oczach studentów i choć należy mu/jej się pomnik za jego/jej waleczność, wstawiennictwo za studentami i nieodparty urok osobisty, woli pozostać w cieniu.
Your answer
Pół Żartem Pół Serio (nieprzewidywalny) *
To prawdziwe tornado emocjonalne, to osoba, z którą studenci mogą zarówno pożartować, jak i poruszać poważne tematy, pomimo swojego stanowiska nie widzi przeszkód, żeby czasami zamienić się miejscem ze studentem.
Your answer
Rambo (obrońca studentów) *
W obliczu zagrożenia dla studenta - narażenia jego dobrego imienia, czy też skreślenia z listy - jest w stanie postawić cały wydział na nogi. Pod jego skrzydłami można bezpiecznie przebrnąć całe studia i każdy marzy o takim promotorze.
Your answer
Kevin Sam w Domu (nominacja dla doktorantów) *
Choć nie raz narozrabiał, to UAM i tak jest z niego dumny, bo jak Kevin potrafi sobie poradzić nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Wśród studentów cieszy się dobrą opinią - jest wyrozumiały - w końcu sam niedawno był po drugiej stronie :)
Your answer
Seks w Wielkim Mieście (nominacja dla pracowników administracyjnych Wydziału: portiernia, szatnia, dziekanat, Polikaktus, ksero itp.) *
Przebojowe! Panie mogłyby wykonywać swoją pracę w szpilkach, a Panowie w garniturach - gdyby tylko chcieli! Ich rola na naszym wydziale to sprawić, by życie studentów było lepsze!
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service