Heather Anderson - Brno

Máme nesmírnou radost, že vám tento měsíc můžeme exkluzivně a osobně představit  výjimečnou ženu! Heather Anderson, má na kontě řady vrcholů (doslova) -  zdolala jeden z nejnáročnějších US treků zvaný Triple Crown v USA v délce 12,674 kilometrů, stala „dobrodruhem roku 2019” časopisu National Geographic a každý rok nachodí neuvěřitelných 60 tisíc kilometrů! Heather ve svých přednáškách mluví nejen o svých cestách, ale i o motivaci, umění plnit si sny, odvaze a schopnosti překonávat překážky obecně.  


Kde se s Heather můžete setkat a poslechnout si její prezentaci na téma “Dream big, be courageous: Women in sports and the outdoors?”

PRAHA, 19. září, 2022 od 18:00, Americké centrum, Tržiště 13.
  • Registrace zde (registrace na tento termín probíhá v réžii Amerického centra).
BRNO, 22. Září 2022, byznys snídaně od 9:00, Mandlárna, Dominikánská 1.
  • Registrace níže, počet míst je omezen.
  • Cena 150Kč (snídaně, platba na místě).

Jméno *
Příjmení *
Je mi *
Jsem *
Chceme pro vás připravovat kvalitní obsah. Budeme rády, pokud nám doporučíte témata, která by vás zajímala.
Chci zůstat v kontaktu a přihlásit se k odběru newsletteru Siréna. Jednou měsíčně se dozvím novinky ze světa byznysu, tipy na zajímavé akce a možnosti vzdělávání nebo inspirativní příběhy úspěšných žen.
*
Odesláním registrace potvrzujete, že souhlasíte s Obecnými podmínkami a Zásadami zpracování osobních údajů. Více informací zde: https://www.zensky-byznys.cz/podminky/ *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service - Privacy Policy