Майстерня активної молоді: Схід та Захід разом Третій етап, Київська область
В рамках проекту «Майстерня активної молоді: Схід та Захід разом», який реалізовує команда ГО «Центр Експертизи Політики» за фінансової підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні, оголошуємо набір на Третій етап навчальних тренінгів для молодих активістів, керівників молодіжних організацій у віці 16-25 років з Донецької, Закарпатської та Київської областей, які готові долучитися до змін!

Проект передбачає проведення чотириденних тематичних тренінгів з актуальних питань: електронного врядування, відкритих баз даних, децентралізації, реформ освітньої та медичної галузей, правоохоронних органів, об'єднання територіальних громад із представленням кращих практик України, участь молоді в процесах прийняття рішень та в суспільному житті, освітні та проектні можливості для молоді (в тому числі за сприяння Посольства Сполучених Штатів Америки), проектний менеджмент та інші актуальні для молодих активістів питання. Навчання будуть поєднуватися з практичною роботою, в тому числі в ігровій формі з метою закріплення отриманого матеріалу та можливістю практичного втілення. Учасники Майстерні обов'язково виконують домашні завдання і практичні завдання під час тренінгів та презентують іншим учасникам.

Дедлайн - 10 листопада 2017 р.

Місце проведення МАЙСТЕРНІ: м. Ірпінь, Київська область.

Дата проведення МАЙСТЕРНІ: 30 листопада – 3 грудня 2017 року.

Організатор - ГО «Центр Експертизи Політики» за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні; партнери у реалізації проекту - ГО «Молодь Сходу України» (Донецька область) і ГО "Молодіжні Ініціативи Закарпаття» (Закарпатська область).

Умови: участь у МАЙСТЕРНІ є БЕЗКОШТОВНОЮ, що включає витрати на проживання, харчування, конференц-послуги, роздаткові матеріали, транспортні витрати.

Увага! Відбір учасників до МАЙСТЕРНІ проводиться на конкурсній основі по 6 учасників з Донецької, Закарпатської та Київської областей із дотриманням принципу гендерної рівності.

Для участі у МАЙСТЕРНІ необхідно до 24:00 години 10.11.2017 року ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ тут: Кількість учасників МАЙСТЕРНІ обмежена. Анкети, надіслані після встановленого терміну до розгляду не прийматимуться.

У разі виникнення запитань, звертатись: 067 498 31 20 або 066 260 13 30 — Олена Іванченко, керівник проекту «Майстерня активної молоді: Схід та Захід разом»; е-mail: olenaua@i.ua; 050 075 99 20 – Денис Соболь, регіональний координатор в Закарпатській області; 050 174 18 19 – Оксана Ступак, регіональний координатор в Донецькій області.

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service