Přihlášky do kurzů e-LKA se vstupním testem
Děkujeme za Váš zájem o kurzy e-LKA. Chcete-li v kurzech studovat, vyplňte prosím tento přihlašovací formulář. Najdete v něm také otázky, které jsou zaměřeny na zjištění Vaší úrovně angličtiny. Pokud jste ještě žádný kurz e-LKA nestudovali, vyplňte je prosím, pomůžete nám tak zjistit, jaký kurz je pro Vás vhodný. Tyto otázky prosím vyplňte zcela samostatně bez cizí pomoci nebo vyhledávání na internetu či slovnících. Pokud odpověď neznáte, nehádejte. Jinak by hrozilo, že v kurzu, který Vám doporučíme nebudete stíhat.
Vyplnění celé přihlášky s testem by Vám nemělo zabrat více než 30 minut.

Máme v nabídce 3 kurzy: 

Kurz e-LKA 1 - obsahuje 9 lekcí. Opakuje základní anglickou gramatiku a postupně přidává oborové výrazy. Je určen pro mírně pokročilé.

kurz e-LKA 2 - jedná se o pokročilejší kurz, kde je opakování gramatiky doplňkové, hlavní důraz je kladen na práci s anglickými materiály a samostatné tvoření textů v angličtině.

Kurz e-LKA 3 - obsahuje 7 lekcí. Jde o pokročilý kurz, který rozšiřuje oborovou terminologii a zaměřuje se na čtení oborových textů v angličtině. Kurz přináší anglicky psané články o tématech jako je například historie knihoven, knižní trh, e-knihy, technologie v knihovnách, ... Opakuje také pokročilejší anglickou gramatiku (např. frázová slovesa, vazby sloves, podmínkové věty… ).


Pro rok 2024 plánujeme otevření kurzu e-LKA 2 na jaře a e-LKA 3 na podzim. Kurz e-LKA 1 plánujeme na rok 2025. Pokud jste již přihlášku vyplňovali, ozveme se Vám před začátkem kurzu, který by pro Vás byl nejvhodnější podle Vaší přihlášky. Aktuálně evidujeme velké množství zájemců o kurz e-LKA 2 pro letošní rok.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jméno a přijmení *
e-mail *
Vyplňujte prosím pečlivě, stává se, že jsou v e-mailu překlepy a my pak nemůžeme zájemce kontaktovat.
Pracoviště *
V jakém kraji pracujete? *
O jaké kurzy máte zájem?
Pokud jste již e-LKU absolvovali a máte zájem pouze o e-LKU 2 nebo 3, zapište prosím rok absolvování předchozí e-LKY.
Zkuste zhodnotit Vaši úroveň angličtiny a uveďte na základě čeho ji tak hodnotíte - jazyková zkouška, studium v jazykové škole.
Pokud jste žádnou e-LKU ještě neabsolvovali, máme pro Vás připraven krátký test, který nám pomůže určit Vaši pokročilost. Zodpovězte prosím následující otázky: They ..... from Spain.
Vyberte správnou možnost.
Clear selection
This is ..... book.
Clear selection
I work in ..... university.
Clear selection
I know .....
Clear selection
She ..... medicine.
Clear selection
Přeložte: Je 8:45 ráno.
Přeložte: Pojďme do kina.
Přeložte: Nesmíš přijít pozdě.
Přeložte: O víkendu vstávám v jedenáct.
Upravte sloveso do 3. osoby čísla jednotného a následujících časů: přítomný prostý, přítomný průběhový, minulý prostý, předpřítomný prostý. Celkem tedy napište čtyři tvary. sloveso play
Napište v angličtině 5 vět o sobě a svých koníčcích.
Popište v několika větách co obvykle děláte během pracovního dne. (Kdy vstanete, jak se dostanete do práce, co v práci děláte, co děláte po práci)
Napište pět vět o tom, co jste dělal/a během včerejšího dne.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy