Improwizacja, czyli lepsza komunikacja z ludźmi i sprawniejsza współpraca w zespole. 
Szał przedświątecznych przygotowań i zakupów w pełni, a my zapraszamy na 3 godziny całkowitego oderwania od codziennych aktywności, czyli wyjątkowe spotkanie Warszawskiej Współpracy Szkoleniowej.

Dla kogo ten warsztat?
Dla każdego, komu bliska jest dobra komunikacja z innymi i kto chce skuteczniej współpracować w dowolnym zespole.
Opis i korzyści:
Improwizacja to tworzenie spontanicznie wymyślonej rzeczywistości we współpracy z innymi ludźmi. Bez scenariusza, przygotowania, za to będąc całkowicie zanurzonym w chwili obecnej - będąc we wzajemnym kontakcie „tu i teraz”. Improwizacja, poprzez zabawę i przekraczanie naszych stref kreatywnego komfortu, bardzo skutecznie uczy umiejętności i postaw, dzięki którym znacznie lepiej komunikujemy się i współdziałamy z ludźmi.
Na tym warsztacie doświadczysz zatem:
• zasady „tak, i…”, czyli akceptowania pomysłu partnera i dokładania na jego podstawie swoich kreatywnych cegiełek, tak aby skutecznie tworzyć wspólną historię

• postawy „słucham i reaguję”, czyli koncentracji na chwili obecnej i obdarzania uwagą ludzi wokół

• stanu „nie oceniam się, daję się ponieść”, czyli spontanicznego, lekkiego czerpania ze swojej kreatywności i pewności siebie w działaniu

A po tym warsztacie:

• będziesz łatwiej i lżej wchodzić w nowe sytuacje

• zwiększysz elastyczność i spontaniczność reakcji

• doświadczysz i nauczysz się skutecznych postaw, dzięki którym współpraca z innymi stanie się znacznie efektywniejsza

Prowadzący:
Piotr Barański – improwizator sceniczny, trener, coach

Współtwórca teatru improwizowanego BEZ KLEPKI, z którym od pięciu lat regularnie występuje na scenach Warszawy. Uczył się improwizacji w warszawskiej Szkole Impro, w The iO Theater w Chicago, w The Annoyance Theatre w Chicago oraz na licznych warsztatach w Polsce i za granicą (Barcelona).

Będąc trenerem uczy improwizacji i jej wykorzystania w życiu oraz pracy – w zespołach, firmach i organizacjach.

W coachingu wspiera i towarzyszy ludziom w zmianach, rozwoju i osiąganiu celów. Pracuje głównie prowokatywnie, a w tej metodzie pracy coachingowej bardzo przydają się umiejętności i postawy kluczowe w improwizacji.

Kontakt:
+48 501 67 12 67
piotrbaranski@protonmail.com

Kiedy:
16 grudnia (sobota), 11.00-14.00, zaczynamy punktualnie.
Gdzie:
Warsztat Warszawski - lokal fundacji, Pl. Konstytucji 4, wejście do lokalu jest bezpośrednio z placu, a samo szkolenie odbędzie się na 1 piętrze.

WARSZTAT JEST BEZPŁATNY

ZAPISY
Obowiązują ZAPISY przez poniższy formularz.

Proszę uważnie wpisywać szczególnie adres mailowy - na niego dostaniesz informację, czy dostałeś/aś się na warsztat :)

imię *
Your answer
nazwisko *
Your answer
e-mail *
Your answer
numer telefonu (zostanie użyty tylko w sytuacji awaryjnej) *
Your answer
Skąd wiesz o TYM spotkaniu *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Warszawską Współpracę Szkoleniową i QUO VADIS szkolenia psychoterapia coaching w osobie Katarzyny Spiridonow, zgodnie z ustawą z dn.29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) w celu rejestracji w bazie klientów oraz w celach marketingowych, obejmujących przesyłanie informacji drogą mailową. Niniejsza zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel przetwarzania. Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawie wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec ich przetwarzania.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service